Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kezdenétek egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kezdenétek egy tipikus jófiúval?

Figyelt kérdés
Egy mintagyerekről van szó, nem bulizik, nem iszik alkoholt, nem cigizik, mérnöki karon tanul, mellette dolgozik, segíti szüleit pénzzel, házimunkából kiveszi részét, mindig kedves, jóindulatú segítőkész, értelmes és ráadásul jóképű is. Az ilyen nem túlzás egy kicsit? Nem hiányolnátok benne a "rosszfiút"?
2017. okt. 8. 21:43
1 2 3
 21/29 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem dögunalom lenne.
2017. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

ez a dögunalom duma mekkora kifogás.


A jófiúval ugyan úgy elmehetsz szórakozni, ide-oda max nem csinál balhét, nem hánnya össze magát a buliban, vagy nem töri be az első szembejövő pasi fejét.


Egy jó fiú nem attól lesz jó, hogy otthon kártyáztok (bár kinek mi számít bulinak, valakinek a társas játék, valakinek a társas beb..szás) hanem attól, hogy a hozott és tanult értékei nem ragadnak lenn a pitbull dzsogingos, pittbullos, agresszív "szétb...szlak te csaj" mentalitásnál.


hatalmas félreértések vannak arról, mi a jó. Nektek rossz lenne ha a férfi kimondaná mit érez? kimutatná? magától képes lenne felelős döntést hozni? Nem csak a napi meccsről lehetne vele dumálni? Bízik benned és nem csinál féltékenységi hisztijelenetet ha rád néz egy másik ember? Netán foglalkozna veled, mert érdekled és nem csak dugna? és még sorolhatnám


Srácok, nektek is el kéne felejteni ezeket a kategóriákat. Akinek a nyaktetkós agresszor, börtöntöltelékfejú állat kell, az meg is érdemli. Legyen önbecsülésed!

Ezt le kellett írnom sry. csávó vagyok, jöhet a lepontozás.

27f

2017. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Viszont.


Én egy részben igazat adok a 7. nek.


Én is konstans hallom, hogy milyen pasi kell a nőknek, naponta. Ilyen-olyan...és a válaszok JÓ FIÚ ra utalnak. És mégis, inkább a fejtetkóssal áll le nemhogy csak d..gni, de kapcsolatra is. Húú sportos, izmos meg hát jaj de helyes az a csibész kis drága. Aztán eltelik 1-2 hónap és jön a fekete leves.


Én is játszottam már a f..sza gyereket. Annyira rosszul éreztem magam közben, de érdekelt, tényleg ez kell-e. 2. randin lefeküdt velem...


Amikor magam adom és jó vagyok, normális, nem bunkó és érdeklődő? zsebhoki max.

2017. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Sunshinedoll ***** válasza:

lmao, kapd már el a realitás fonalát légyszíves, csak egy percre.

Igen dögunalom.

Olyan pasiról volt szó, aki nem bulizik, aki nem iszik, nem csinál semmit, csak tanul meg dolgozik.

Ezzel hova mész el szórakozni? Tegyük fel, hogy nem 45 éves vagy, hanem huszonöt.

És az ivás és szórakozás mióta egyenlő azzal, hogy szétveri valaki fejét? :D Vagy te csak úgy iszol, ha utána nekimész valakinek, vagy akkor inkább elő se veszed a poharat? Miaf-sz? :D Én rendszeresen járok el bulizni, iszok is, manapság már nem is hányom össze magam, mert ismerem a korlátjaimat, sose vertem szét senki agyát, és faragatlan se voltam senkivel :D


Igen, unalmas.


Nem arról van szó, hogy nem szeretjük, ha valaki kedves meg értelmes, lelkű vagy segítőkész. Imádjuk.

De egy ilyen fulltökéletes még szórakozni se járok el mert munka az életem pasi igenis unalmas. Nőben is, egyébként, mert van ilyen női ismerősöm, az is borzasztó.


Akinek nem igénye alapból bulizni menni, annak lehet jó partner, nekem nem az, duzzogjál nyugodtan :DD

2017. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#24 neked elég sivár életed lehet... ha nem bulizik valaki, attól rögtön unalmas? Nem csak a bulizás jelenti ám a kikapcsolódást. Ha épp nem otthonülős kikapcsolódásra vágyik az ember, még mindig ott van a mozi, színház, kirándulás, állatkert, kiállítás, koncert ésatöbbi ésatöbbi. Kár, hogy ilyen beszűkült vagy.
2017. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát azért a buli sem feltétlenül izgalmas, én legalábbis halálra unom magam egy zajos szórakozóhelyen, ahol csomó hülye részeg ordít meg ugrál körülöttem. Még egy zsúfoltabb kocsma is szar...


Attól, hogy valaki nem iszik meg bulizik, lehet menni csomó sportprogramra, koncertre, színházba, kirándulni, előadásokra, kiállításokra... Sokkal több értelmét látom (amúgy 1. vagyok) ezeknek az élményeknek, mint random zötyögni valahol részegen az éjszaka közepén. És köszönöm, nem vagyok nyugger, imádom a pörgést, de azt, amiben fizikailag és szellemileg fáradok el, nem az alkoholtól. Mondjuk én az vagyok, akivel sorozatot meg filmet sem lehet nézni, mert minden passzív szart időpazarlásnak élek meg, és 20 perc után már mennék, ha nincs érdemi esemény, vagy valami, amin lehet gondolkodni. Nyilván vannak élettelen balfäszok is a jófiú kategóriában, de azért akad olyan, aki nagyon is tud élni, és egyáltalán nem unalmas vele lenni.


Itt hozzáteszem, hogy ez a "nemiszom" dolog azért nekem is furcsa. Nem kell alkesznak lenni, de én is azért hülyén érezném magam, ha valakivel nem lehetne kiülni valahova egy üveg borral vagy valami. Ebben sincs semmi "rosszfiús", egyszerűen felnőtt vagyok, és nem a bubis vízzel nyomom hardcoreban, hanem igenis koccintok a hangulat kedvéért néha. És köszönöm szépen, ettől még nekem sem dőlt össze a karrierem és nem segítek kevésbé a szüleimen.


Jófiúnak lenni -ahogy írtam- nem egyenlő azzal, hogy egy élettelen, karótnyelt szürke fäsz vagy. Hanem egyszerűen csak van gerinced, szíved, meg magadhoz való agyad, hogy tudd, mi a kötelességed, mikor kell megpörgetni a melót, és mikor lehet lazítani meg hülyülni kicsit. Legalábbis nekem a jófiú az az, aki tisztességesen végzi a feladatait, próbál úgy élni, hogy abban minél több értelmes, hasznos tevékenység van, másokkal korrekt és tudja, hol a helye, ergo nem hiszi el magáról, hogy bármit megtehet, és nem akarom elásni a viselkedése miatt. Ez egy jófiú. Attól még egy ilyen ember nagyon is szórakozhat, és nem kell a négy fal között este 8-as fekvéssel élnie könyveket nyálazva 0-24 színjózanon.

2017. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

24.

Neked nem csak sivár, de kiüresedett az életed ha mindent a bulika köré igazítasz és az alapján választasz, ki megy veled lerészegedni. hányás közben ne fogja a hajad?


"De egy ilyen fulltökéletes még szórakozni se járok el mert munka az életem pasi igenis unalmas. Nőben is, egyébként, mert van ilyen női ismerősöm, az is borzasztó. "


De innen látszik, hogy TE és még sok nő társad fogalma sincs a pontos fogalmakról, és az alapján ítélkezik, vagy 1-1 extrém példát kiragad. Ki mondta neked, hogy egy normális értékű férfi nem járna el bulizni? Max becsiccsent, és jól érzi magát, de nem hánnya össze a ruhádat. Agymosott a média téged is.


Ki mondta neked, hogy csak a jó fiúk menekülnek a munkába? Aki valamit extrém mód csinál, az valamitől menekül.


Utoljára: miért számít Neked és sok társadnak CSAK a buli szórakozásnak? Mert nincs életetek a melón kívül? alkeszek vagytok? nincs hobbitok? de komolyan? Miért tragédia ha én a heti munkám után, nem másnaposan az ágyban szeretném letudni a pihenést? Én is tapasztalom, hogy egy csomó ember (esetemben nő) idegbeteg lesz, ha mondjuk egy hétvégén nem kell elmenni bulikázni meg másnaposat játszani, hanem mondjuk máshová kimozdulni, vagy mondok egy nagyon rémisztő dolgot...otthon maradni egy napot?. Amikor ismerkedem és mondom, hogy én ritkán b..szok be, már nem izgat a pia, és jó vagyok másokkal, az idős mamókát összeszedem az utcán ha elájul, nem vagyok k..csög másokkal, a nőket nem pofozózsáknak nézem stb, nem azt kapom, hogy ez tök jó hanem azt, hogy mocskos jó fiú, vagy menjek el papnak. WTF?


Nem arról szól egy kapcsolat, hogy a tükörképem keresem, mert az nincs. Ha én azt keresném, akkor nem lányt, hanem pasit keresnék, vagy magam bámulnám a tükörben egész nap. Hanem arról, hogy igen, felelősséget vállalok az érzéseimért és felnőtt emberként elfogadom, hogy nem mindenki olyan mint én. És a másik tulajdonságait akkor is szeretem ha mondjuk ő nem szereti a vodka partikat, de más területen meg nagyon együtt vagyunk. Varázs szó: egymáshoz csiszolódás


Te, és sok Nő pajtásod, akinek ennyire gőze sincs magukról a fogalmakról, kicsit gondolkodhatnának, hogy nem-e a saját kis lelkükben van komolyabb probléma?


Mindenki a saját szemüvegén nézi a világot és az alapján ítéli meg az.

(tisztelet a kivételnek)


Képzeld, inkább leszek jó és inkább ne legyen barátnőm, mint egy önző, egocentrikus, alkesz kiscsaj után futkossak. Inkább azért szeressen ami vagyok és ne azért, amilyen nem. vagy aki a szórakozást összekeveri a féktelen tombolással és alkohollal.


(a pasikat nem hívják meg piára, drága buli ahhaa)

2017. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Itt hozzáteszem, hogy ez a "nemiszom" dolog azért nekem is furcsa. Nem kell alkesznak lenni, de én is azért hülyén érezném magam, ha valakivel nem lehetne kiülni valahova egy üveg borral vagy valami."


Miért?

Én nem iszom, mások boroznak én meg kólázom, teljesen rendben van minden és tök jól érezzük magunkat. El kell fogadni a másik ember döntését, mert lehet nem azért nem iszik, hogy "gizda" legyen, más oka is lehet. Most legyen fordítva, hogy aki nem iszik nem lóg veled, mert te igen?

2017. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Amelyik nő azt mondja hogy inkább kell neki egy rosszfiú mint pl a #27, az vagy hazudik vagy nem igazi nő.
2017. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!