Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki próbált már külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már külföldi társkeresőn társat találni, vagy esetleg külföldön élőben leszólítás élő ismerkedést? Ott is olyanok a nők mint itthon, ugyan ez megy kint is mint itt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tisztázni kellene mi megy itthon szerinted:)
2017. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországon könnyebb. Pl. 1 napja:

nyaralás tengerpart. Nő rám mosolyog, lefröcsköl. Beszélgetünk. A németem nem anyanyelvi szintű. Vigyorog mint vadkörte. Mondja te holland vagy érzem az akcentusodból. Mondom magyar. V2 rakétáit begyújtotta és távozott. Iszonyat antigravitációs hatás. Dugtam már meg német nőket, de azok iszonytosak voltak. Mint a szelleműzők című filmben. Megkérdezik Isten vagy? A helyes válasz: Igen. Volt már 10+++ ilyen tapasztalatom, amikor kiderült honnét jöttem.

2017. okt. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:

Ez eleg tag fogalom. Mire vagy konkretan kivancsi?

En kulfoldon elek, s kulfoldi csajokkal ismerkedek.

2017. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 03:46


Lehangoló kint ha magyar vagy?

2017. okt. 9. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 08:42


Hát pl,hogy ott is a pénzre hajtanak e sokan vagy,hogy ott is ilyen álmokat szövök de ha az nem jön be nem kell senki stílus van e,vagy csak így lógnak ott is mondjuk a társkeresőkön nem válaszolva elutasítva normális férfiakat,hogy aztán azon tudjanak hisztizni,hogy nincs normális férfi és mind szemét csak azért mert az elvárásaik magasak,meg ilyesmik...

2017. okt. 9. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Egy nő sem hajt a pénzedre. Le sem sz@rják. Sem Magyarországon sem Németországban. Írtam, ha egy német nő megtudja, hogy magyar vagy begyújtja a V2 rakétáit és menekül. Engem sem érdekel, hogy egy nőnek mennyi pénze van. Fordítva ugyan ez. Kivételek persze vannak. Vajna, kit tudott összeszedini a pénzével? Neked kellene az a q..va?

2017. okt. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 13:51


Hát nálam jó párszor kérdezték az egzisztenciát vagy ilyesmit

2017. okt. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!