Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással találkozik, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással találkozik, de mégis nekem írogat. Akkor minek?

Figyelt kérdés
Tartalék vagyok? Más lány bejön neki,a héten taliznak is de nekem is írogat minden nap...
2017. okt. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is simán randizok egyszerre, egy időszakban 2-3 lánnyal, beszélgetek 5-6 lánnyal. Olyan is van, hogy csókolózós időszakban vagyunk 2-3-mal, de még szex előtt.


Mert rövid az élet.

Mert két jó csaj közül nem tudom melyikkel jönnénk ki jobban és ezért mindkettővel el kell menni minél tovább.

Mert a szerelem nem első látásra alakul ki, hanem pár hét-hónap után.


Sajnos régen egyszerre csak egy emberrel ismerkedtem. Szerintem rengeteg lehetőségről maradtam le emiatt sajnos. Na ezért csinálom így.

2017. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld te is így kérdező, és izgalmasabb lesz.
2017. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

#1 ez egy ideig működik, de utána rájössz, hogy egyikkel sem fog elmélyülni a dolog, és végül ott vagy, hogy mindig van újabb és újabb, de egyik mellett sem maradsz meg. Én 1 évig így pasiztam, egyikből sem lett kapcsolat, mert mindig volt 5 másik is, nem tudtam egyik mellett sem dönteni...ezért most már csak 1-re koncentrálok, ha valaki első randin szimpi, akkor nem beszélgetek mással. Hagyok időt, hogy kialakuljanak az érzések. Ha mégsem jövünk össze, akkor sem veszítettem semmit, mert 5 perc alatt lehet új jelöltet találni.

21L

2017. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról hogy valaki több vasat tart egyszerre tűzben?
2017. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
#3 vagyok, amúgy azt hozzáteszem, hogy manapság sajnos szinte az összes pasi több vasat tart egyszerre a tűzben és ezt mindig érzem is rajtuk, ezáltal nem tudok bízni bennük és már azelőtt leépítem őket, hogy komolyra fordulnának a dolgok. És azok a pasik hónapok elteltével is szinglik, ugyanúgy fent vannak tinderen is, szóval ez a módszer mindenre jó, csak komoly kapcsolat kialakítására nem...
2017. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy helyen laktok ? Mert ha nem,lehet csak barátként tekint rád.
2017. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!