Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok komoly párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, ennek ellenére komoly kapcsolatom még egy sem volt.

Alapvetően sok fiúnak bejövök, vagyis sokan próbálnak meg udvarolni, de van egy gondom, mégpedig hogy ha nekem is szimpatikus egy srác, akkor egyszerűen -szerintem- nem tudom ezt neki a tudtára adni, annak ellére, hogy mindig tudatosítom magamban, hogy ki akarom felé ezt mutatni.

Nem tartottam ezt a kapcsolat dolgot sosem versenynek, de bevallom, már azért jó lenne, ha lenne valakim.

Valaki esetlegesen nem jár/járt hasonló cipőben? Mi lehet a megoldás erre?


2017. okt. 9. 20:48
 1/3 A legrosszabb ***** válasza:

"Alapvetően sok fiúnak bejövök... de van egy gondom... nem tudom ezt neki a tudtára adni..."


Don't worry. A korosztályod, azaz a huszonéves csajok majdnem mind ilyenek. *legyint*

2017. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert alapvetően te se vagy még érett agyi szinten, te se vagy komoly és egy komolytalan éretlen személy miért is akarna komoly kapcsolatot? Hogyan, ha azt se tudja, mi az, hogy komolyság?
2017. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Réges régen a nők úgy vívták ki a nőiességüket, hogy komoly érett nőnek tekintsék őket, hogy megverekedtek az ellenfeleikkel. Majd a házaik ajtaját bekente disznóvérrel.

Aztán a kiszemelt férfinak a háza előtt lévő tapodóra pisiltek mint a kiscicák.

2017. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!