Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális emberekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális emberekkel ismerkedi?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy buli vagy más helyek de már próbáltam.

A társkeresőn kivéve de ott nem is szeretnék. De ha valakinek van kedve írhat.



2017. okt. 9. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne a gyiken próbálkozz szerintem, itt csak lúzerek vannak
2017. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Olyan emberre gondolok ez alatt aki barátságos és mindenről el lehet vele beszélni.
2017. nov. 13. 20:32
 13/21 anonim ***** válasza:
Puszta véletlenből a régi ismerősöm összehozott a párommal. Így is lehet.
2017. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Pedig a társkereső működhet. Én is normális lánynak tartom magam, és normális srácot kerestem.

A Randivonalon találtam meg, ő a lelki társam is, nyáron lesz az esküvőnk.

Amúgy nagyon kicsi lett volna a valószínűsége, hogy összetalálkozzunk, társkereső nélkül.

2017. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sehol. De főleg nem itthon.
2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Itt nem hinném,- ma egy tag a használt fehérneműm (konkrétan bugyimat)akarta megvásárolni...


Máskor egy ugyanilyen észlény fizetni akart,ha takarítok nála fehérneműben...


Egy harmadik fiatalember meg a szüzességét ajánlotta fel...


SZóval mostmár kicsit csalódott vagyok,a "normális" realitását illetően itt az oldalon.


4X/N

2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A normális fogalmát egy társadalomban, az adott korban mindig a többség határozza meg. Tehát kimész az utcára és tíz emberből kilenc normális minden esetben. Az az érzésem, hogy normális alatt gyakran ideálisra gondolunk.
2017. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 legalább csipkés is van? Kombiné isvan? Csipkés?
2017. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt lehet megtalálni álamid nőjét! Itt mindenki normális és igényes, ez már a kérdés kiírásból és az első válaszolóból is adódik.

Kérdés: Hol lehet ismerkedni?

Igényes válaszoló: Írhatsz.

Hogy férfi vagy nő, kövér sovány, öreg fiatal, Dr vagy analfabéta ....... tök mindegy, de írhatsz. LOL jellemző

2017. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miert lennenek itt luzerek te ratyi mert kimerik mondani azt amit te meg otthon se szerintem te vagy a luzer
2017. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!