Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem megy az ismerkedes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy az ismerkedes?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben sorra azt tapasztaltam, hogy az emberek felszinesek es egyszeruen nem veszik a faradsagot hogy jobban megismerjek a masikat. Hogyan lehet egy talalkozas utan megitelni hgy nem õ az akit keresek? Szerintem ahhoz hgy megismerjuk egymast tobb idot kell egyutt tolteni mint egy randi. Raadasul ezek a randik jo hangulatban teltek, jo par orat atbeszelgettunk altalaban, ennek ellenere nincs folytatas.

Nektek is hasonlok a tapasztalatok vagy en csinalok valamit rosszul?

25F


2017. okt. 10. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl nagy időközönként hívod őket randira. Nekem is volt már nem egy ilyen, hogy jó volt a randi, de kb heti 1x hívott el...nekem abból az jön le, hogy nem fogtam meg igazán, vagy más lányokkal is randizgat és ezért nincs több ideje.
2017. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos melo mellett eleg nehez surubben osszehozni. De nem is ez a gond, mindig megkerdezem hgy h erezte magat, ilyesmik, de semmi lelkesedes..
2017. okt. 10. 08:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy emberrol kb 6 mp alatt sok minden eldontunk. Elso benyomas...

De egy randi alapjan levagom h pl vannak olyan dolgai amik miatt nem tudom elkepzelni h jarjunk de meg talan azt se h fhu de jo baratok legyunk.

Szerintem veled van a baj. Jo hangulatban telik el a randi ez oke...mert egy idegennel is el lehet jol tolteni egy delutant de par ora alatt ne mondd mar h nem lehet egy tenyleges es jozan dontest hozni.

En az elso fiummal elso randin osszejottem, masodik es utolso paromnal mar 10 perc utan tudgam hogy a felesege leszek, o pedig azt tudta h a ferjem lesz.


Szerintem eddig nem a jo szemellyel randiztal. Tovabb kell probalkozni. De mar 10000 fenyevvel jobb vagy az itteni gyk-s fiuknal, akik meg nokkel se mernek beszelni. Ha nincs veled igazan nagy gond, tuti lesz ebbol komoly, es tartos.

2017. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazad van es az az igazsag hgy regebben nalam is igy ment, tehat elso talalkozas utan megvolt minden ami kell es tartos kapcsolat alakult ki.

De vege lett, ujbol ismerkedes stb.. valami mintha megvaltozott volna, tapasztaltabb vagyok mint akkor voltam megse jonnek ossze a dolgok ahgy szeretnem.

Valpszinuleg tenyleg csak ido kerdese, csak kezdek turelmetlen lenni :-)

2017. okt. 10. 08:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Korodbeliekkel ismerkedsz? Azert neha meg egy 22 eves no is kepes kislany ertelmi szintjen lenni...:D
2017. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sztem az en koromban 18 -27 ig siman belefer, de ez fugg a masik fel szemelyisegetol valoban :) nem a kort nezem elsosorban.
2017. okt. 10. 08:51
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

semmit nem csinalsz rosszul.

olyan vagy mint én kb.

ugyanez a cipő, még a kor is kb 26 vagyok.

totálisan felszínesség, rengeteg csaj a módosat várja, a stílusost, a jóképűt, izmosat stb.

elvárás a plafonon, cserébe meg "ilyen a genetikám azért van ekkora s*ggem, ha neked nem tetszik majd jön más..."

tipikus felfogás. és az a durva hogy nagyon nagyon nagyon sokaknál...

probálj emg más lenni mint aki vagy...kezdetben: vágass pubi hajat, öltözz vagányan, vegyel draga órát, drága telot, stb. nemszámít ha közbe anyáddal élsz mutasd kifele h király vagy

bár rájöttem hogy ez pl nekem nem menne, mert tudom h nem én vagyok.

az egész párkeresés szerencse...semmi más az ég világon! szerencse!

van akinek összejön, és megtalálja élete párját boldogok stb...van akinek nem, és hullámvölgyek, szakítások, stb jut csak.

Egy dolog amit próbálok megtanulni, hogyan legyek egyedül is teljes értékű.

2017. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Jó hangulatú randi, sok közös pont, stb. Végén közlik, hogy minden tökéletes volt, de nincs szikra. Ezek közül egy párról utólag kiderült, hogy utánam nem sokkal összejöttek egy 1 iq-s ősbunkóval, akinek a szókincse a 'tesó, g..ci, ba..meg', vagy valami nyomi, igénytelen csávóval. Számomra felfoghatatlan ez a szikra dolog a nőknél.
2017. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bakke ne a nőket hibáztassátok már mindenért. Ha sorozatban nem jön össze senkivel, akkor valamit igenis rosszul csináltok.

Inkább tanulni kellene a rossz randikból.

Vagy az is lehet, hogy nem a neked való típusú nőknél próbálkozol be.

2017. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Már csak az a kérdés hogy mit csinálunk rosszul. :D

Semmi jelét nem látom, nincsenek kínos csendek, menekülések. Általában énse érzem hgy szikráznék, de azér egy folytatás beleférne sztem, mert nem mindig első pillantásra alakul ki a vonzalom.

2017. okt. 10. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!