Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megalázó nektek férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megalázó nektek férfiak az internetes ismerkedés, miért alázzátok magatokat interneten?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi felmegy egy társkeresőre alázzák azzal hogy semmibe veszik...hiába törekedik szép normális levelet összeállít, próbálkozik ember számba sem veszik még annyit sem írnak vissza hogy bocsi de nem...nem megalázó hogy nullának néznek?
2017. okt. 4. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a társkereső egy lehetőség amivel élek, nem várok konkrétan semmit, ugy vagyok vele h sosem tudhatom kivel hoz össze a sors, ezt pedig a legkevésbé sem érzem megalázónak, a leveleimet röviden fogalmazom, aztán vagy jön rá válasz vagy nem, nem is baj ha nem ir vissza minden buta pįcsa, inkább a minőségi értelmet preferálom mintsem a darabszámot.
2017. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Unatkozok, szórom a leveleket.

Egyértelmű, úgy 1 százalék ír vissza. Azon egy százalékból akad akit ágyba lehet vinni. A többi meg lényegtelen, nem érdekel, hányan nem írnak vissza, vagy bunkók, stb. Ez a net világa.

2017. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Eleve nem kell társkeresőzni.
2017. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Én régebben próbáltam. Már soha nem tenném. Megalázó egyáltalán nem volt, inkább fárasztó, idegesítő, etedménytelen. Egy csomó nő rámcsimpaszkodott, akik eleve nem fértek bele az általam megadott param3terekbe...
2017. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a leveleiddel vagy esetleg kepeid minösegevel van baj? En nagyon nem ezt tapasztalom. Egyaltalan nem erzem ugy, hogy online nullanak neznenek. A legtöbb lany vissza szokott irni, pedig nem eröltetem nagyon magam. Egy-ket sor, amiben reagalok valamire, amit latok vagy olvasok a profiljan. Esetleg valamilyen, nem eldöntendö kerdessel a vegen. Ezt onnan tudom, hogy en is ilyenekre szoktam/tudok leginkabb valaszolni. Ilyenkor tudom, hogy legalabb nem egy "Cmd C", "Cmd V" üzenetet kapok, mint egy tucat masik es kivancsi valamire, nem nekem kell kitalalnom, mit irjak neki.
2017. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem volt kint képem nem jött össze senki kapcsolatra de volt néhány kedves lány akiket nem is érdekelt a kép volt 10/10 es bombázó aki így baratkozott velem
2017. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem írok rá senkire, pláne nem fogalmazgatok szép leveleket, nem kaparok, nem teperek, nem lájkolgatok, még ki is írtam, hogy nem veszem komolyan ezt az egészet.

És nekem irkálnak a nők. Amelyik tetszik, annak visszaírok, megpróbálom megdugni, így kb. ennyi a társkeresős ténykedésem.

2017. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez a tapasztalatom. Három legutóbbi párom is onnan jött össze. Ezek 1,5-2,5 éves kapcsolatok voltak.

Kb 2-3 hét alatt összejött, csak egy-két olyan randin voltam ahol nem azt kaptam ami a kirakatban volt.

2017. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is lol.

Mint valami kiáltvány, csinálj bakker forradalmat, sértett óvodás.

2017. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy kipróbáltam. Aztán rájöttem, hogy a nők többsége lesz*rja az egészet és azóta nem erőlködöm. Erőlködjenek ő, ha akarnak.
2017. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!