Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A homoszexuális párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális párkapcsolat helyett miért szeretne a többség csak alkalmi légyottot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ideje már regisztráltam a PlanetRomeo nevű társkereső honlapra. Szeretnék párt találni, de azt vettem észre, hogy a mai meleg fiúk/srácok/férfiak inkább csak alkalmi partnert keresnek, nekem a célom pedig egy társ lenne akivel egy párt tudnék alkotni. Ismertek ezen a honlapon kívül másik társkeresőt, vagy nektek hogyan sikerült megtalálni a párotokat? Kecskeméti vagyok, erre fele nem igazán ismerek olyan kávézót, vagy hangulatos helyet ahol lehetne ismerkedni (nem diszkóra gondolok, ott szerintem esély nincs normálisan ismerkedni). Ami engem illet 25 éves vagyok, szeretem a csendes, nyugodt légkört. Ha van bárkinek valami ötlete, vagy tanácsa szívesen elolvasom mind privát levél formájában mind pedig itt kiírva. Nagyon köszönöm mindenki válaszát.

2017. szept. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azert, mert nem merik felvallalni a kapcsolatot. Alkalmit konnyebb titokban tartani.
2017. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van igazság abban amit mondasz. Kecskeméti vagyok, viszont sok lehetőség nincs az ismerkedésre. Nem ismerek másik társkeresőt, ahol lehet találni párkapcsolatot. Bízom benne, hogy egy a hozzám hasonló helyzetben levő srác is olvasni fogja ezt a néhány sort és hátha írna, vagy legalább olyan írna akinek van tapasztalata, hogy merre érdemes próbálkoznom, hogy megleljem a páromat. Próbálom a szememet nyitva tartani, hátha szembe találkozom vele, de eddig még nem jött :( Köszönöm a kommented
2017. szept. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy igazából heteroszexuális kapcsolatban képzelik el az életüket, a fiúkkal pedig csak szórakoznak.
2017. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a heteroszexuálisokra is ugyanúgy jellemző.
2017. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat ez már. Egyből kúrni kell, különben jön a "barátzóna" és lelki szemetes leszel. Aztán megy a siránkozás, hogy becsapták, csak arra kellett, stb. - mikor ő választotta a felszínességet.

De ez külön- és egynemű viszonylatban is megfigyelhető.

2017. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!