Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mit szóltok ezekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szóltok ezekhez az adatokhoz?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetnek akkora elvárásaitok (nem ülhetünk mindig a négy fal között, mert állandóan menni kell velneszbe, étterembe stb.), ha az


átlagos havi nettó keresetek (tehát Nem a Medián!), plusz ezekben nincs benne a 200 000 közmunkás sem, sőt az 5 főnél kevesebbet foglalkoztató cégek sem:


a fővárosban 246 ezer forint,

Győr-Moson-Sopron megyében 200 ezer,

Komárom-Esztergom és Fejér megyében 189, illetve 184 ezer.


Az északkeleti megyékben és Békésben ugyanakkor még a 150 ezer forintot sem érték el a bérek, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében a legalacsonyabb, 134 ezer forint volt a havi nettó átlagkereset.


Vagy ennyi is elég az évi 2-3 velneszhez, a havi 2-3 étteremhez, a heti diszkóhoz, Mekihez stb.? Menő kiegészítőkről, ruháról nem is beszéljünk; Saját Házról pedig pláne ne.


Hogyan látjátok?


2017. okt. 10. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

nemérdekli honnan van pénzed.

csak legyen

egy nőnek vonzó ha anyagilag stabil a férfi, és igenis imponál neki ha több mindent megengedhetnek maguknak mint mások.

2017. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Békés megyébe kell költözni, mert ott nincsen Mc Donalds.
2017. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem minden nőnek vannak ilyen elvárásaik.

A normálisaknak annyi az elvárás, hogy tudjátok fenntartani a házat (együtt), jó körülmények között gyereket nevelni, illetve a napi szintű kiadások fedezése.


A puncs.hu oldalon, na ott aztán tele van olyanokkal, akik elvárják a havi 6 külföldi utat, márkás ruhákat, vacsoraesteket..

2017. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos általánosító siránkozó gyökér.

Ezek egyáltalán találkoztak nőkkel az anyjukon kívül?

2017. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4#

Szerintem ezek még az anyjukat sem ismerik, mert még az is agyonütné őket ha megtudná, hogy milyen véleménnyel vannak a nőkről

2017. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Elég szomorú, hogy van akik csak ennyit keresnek, én szerencsére nem. Nyilván a páromtól is az enyémhez hasonló életszínvonalat várok el. Ezekhez az adatokhoz képest magasak az elvárásaim, gyakorlatban mégis tudtam párt találni, ha nem lenne párom, akkor is találnék mást helyette, aki megfelel.
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem buta nőkkel próbálkozol. Tőlem még nem követelt senki se éttermet, se WELLNEST - persze, ha úgy állok anyagilag, meg olyan a kedvünk el-el járunk moziba, színházba, sétálni
2017. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azt, aki nem minimálbérből él?
2017. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Én nem várok el olyat, amit én saját magamnak ne tudnék megfizetni.

Ha én megengedhetem magamnak, hogy elmenjek kirándulni vagy x alkalommal étteremben egyek, vagy bármi, akkor szeretnék olyan partnert, akivel ez közösen is meg tudom tenni.

Ez szerintem nem olyan brutálisan teljesíthetetlen dolog.


Két pasim is volt nálam rosszabb anyagi helyzetben, és azon felül, hogy bennük ez komplexusokat keltett, nekem sem volt túl jó, hogy együtt nem bírtunk rendszeresen olyan dolgokat csinálni, amiket élveztem volna, azt meg nem fogom felvállalni, hogy minden alkalommal én fizessek nekik, mert nem is tudnék, csak hébe-hóba. Volt rá példa, hogy én izéltem, hogy menjünk ide-oda, csináljuk ezt, majd én fizetem... vagy lenyúlás lett belőle vagy pedig ment az önérzeteskedés a partner részéről. Ha meg inkább barátokkal mentem, akkor az megint nem volt jó, hogy én inkább elmegyek bulizni, meg barátokkal kirándulni, minthogy vele otthon üljek, :D

Annak meg értelmét nem látom, hogy egy viszonylag új, vagy rövidebb ismertségű partner miatt lejjebb adjam az igényeimet meg a szórakozással töltött időt huszonévesen.


Ismerkedéskor nyilván nem várom el, hogy wellnessezni vigyen, komoly kapcsolatnál meg oda-vissza működik a fizetés, a ruháimat meg megveszem magamnak, köszi.

2017. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Amióta megy a viasaton a riherongyok luxusban azóta jelennek meg az ilyen jellegű kérdések, hogy "elég lesz ez az x összegű fizezés egy nőhöz vagy gáz hogy nincsen kocsim stb".

Csak annyit tudok mondani, hogy én azért sem kezdenék aranyásóval mert ha valami folytán elveszteném a vagyonomat akkor egyből lelépne. Én pedig olyan nőt tartok ideálnak aki a nehéz helyzetekben is támogatna:)

2017. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!