Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mire véljem a lány részérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem a lány részéről akar valamit vagy csak unalmát űzi el velem?

Figyelt kérdés
Mèg elittàrson ìrtam rà nyàron. Aztán megkeresett facen(nem volt az e.t. -n előfizető). Akkor îrta viccesen (?) "Ennyit mèg pasièrt nem küzdött"...Tanàrnő szóval a nyár szabad volt neki . Apukája asztalos(?) nyugdìjas(?) De az biztos , hogy mèhèszkedik. A lány be-be segìt neki asztalos munkába is ès a mèheknèl is. Volt, hogy napokig nem volt mert pergettek....Kis faluban laknak az ottani pm lánya több mint lakótársam volt pár ève. A volt szeretőm nem mondott rosszat az emlìtett lànyról de sorok közt olvasva jó vèlemènnyel sincs róla! Nyár vègètől nem beszèltem a lànnyal ugyanis, akkor varratott magàra egy jó nagy tetoválást, amiről napokig áradozott amit meguntam , hogy egyetlen tèma ez...Gondoltam azóta talált pàrt ès pár napja likoltam már a tetovàlásról 1kèpet. Erre elkezdett ìrkálni...mivel èn is egyedűl vagyok gondoltam adok egy esèlyta dolognak kicsit csevegünk aztàn randira hìvom. Nos a kis csevely olyan fúrcsa ha ìrok neki sokà válaszol de ha olyanja van ìrkál folyamatosan. Semmi rendszeressèg nincs benne, hogy most reggel èrne rá vagy napközben. Gondolom tanárkènt estèi szabadok este fele sosem elèrhető!

2017. okt. 11. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Az unalmát űzi el veled.
2017. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem jelentesz még neki annyit, hogy mindig vággyon a társaságodra. Értem én, hogy írkáltok, de találkoztatok már?


Hívd el!

2017. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Amíg ki tudja javítani a hozzá címezett kisebb-nagyobb irományaidban a hibákat, addig nem fog unatkozni.
2017. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mekkora vicc ez az elittárs
2017. okt. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!