Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány nem akar megnyílni?

Figyelt kérdés

Sok csalódás érte ahogyan engem is és beszélgetünk, de száraz témákról, nem akar megnyílni nekem.


Mit tehetek? :(


22/F, 23/L


2017. aug. 30. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hívj egy lakatost, hogy feszítse szét a csülkeit.
2017. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát akkor majd úgy dugod meg, h nem nyílt meg. Na oszt?
2017. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el te nyitni felé. Avasd be pár titkodba, vagy mélyebb témákba.
2017. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pajszerrel vagy feszitovagoval probald. De most tenyleg. Az ilyen maskepp nem fog menni.
2017. aug. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak engedd h bizzon benned, és ne b.azd át mert felruglak
2017. aug. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy sokszor energia- és időpazarlás, ha ilyen emberekkel kezdesz. Sokszor próbáltam én is ismerkedni hasonló lányokkal, aztán semmi nem lett az ügyből. Pedig próbáltam úgy is, hogy először én meséltem magamról, úgy is, hogy csak simán beszélgettünk, hogy lássa, hogy érdekel és hogy elfogadom őt, de azt vettem észre, hogy aki nem akar megbízni benned, az nagy valószínűséggel nem is fog, csak te baszol el rengeteg időt és energiát, miközben ezeket más, hasznosabb dolgokra is fordíthatnád.
2017. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!