Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, elfogadhato, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, elfogadhato, hogy egy férfi bokol, flörtöl, ha barátnője van? Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Van a társaságunkban a egy srac, akinek bár van barátnője, simán flörtöl mással. Itt kit kell jobban sajnálni? A barátnőt, vagy a srácot?
2017. júl. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne a srácot sajnálni? Egy szánalmas idióta.

Ha pl baráti társaságban megdícséri az egyik lányt, hogy milyen csinos az oké. De ha idegenekkel flörtöl az már gáz.

Az ilyenben nem lehet megbízni.

2017. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a sajnálnit nem úgy gondoltam, persze, hogy nem kell. Amit leírtal példát, hogy udvariasan bokol, az nyilván belefer, de a flört?
2017. júl. 25. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kedves bók még belefér.A flörtnem meg vannak határai,amiket ha átlép,az azért van,mert nem tiszteli a párját.Neki csak az a fontos,hogy hatja a vére.Ezalatt azt értem,hogy más egy kétértelmű poén két ember közt,meg más,ha a pasi ilyen ,,nagyon megdugnálak" jellegű megjegyzésekkel dobálózik.
2017. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, állj. Nekem is van egy férfi ismerősöm, van neki barátnője, tiszteli, szereti, ennek ellenére, ha találkozunk a baráti társaságban, megjegyzi, ha csinos a ruhám, vagy ilyesmi. Vagy hogy jól áll ez a rúzs, vagy hasonlók. Illetve képes velünk, lányokkal is viccelődni kissé pajzánabbul, hogy "ha fogadtunk volna, már vethetnétek le az első ruhadarabot"... Egyszerűen a sármja része, nincs ebben semmi olyan, amiért bárkit sajnálni kellene. És a barátnője sem féltékenykedik, velünk nevet.


Nyilván van egy határ, őt például sosem láttam összebújni senkivel a párján kívül, meg más nőt tapogatni (puszival köszön, de ennyi), és sosem volt kezdeményező senkivel így, ha meg valaki rányomult, elterelte a témát poénnal, vagy bezárkózott kicsit. És persze a barátnőjével is hasonló, csak vele méginkább, többet tréfálkoznak előttünk is egymással, meg volt, hogy a lány elbambult és hangosan megjegyezte neki, hogy "hmm, mit csinálsz te az asztal alatt a kezeddel?", holott nem volt semmi...:D Szerintem tök cukik és tényleg látszik a srácon, hogy szereti a barátnőjét. :)


És ha ilyen párom lenne, én sem lennék rá féltékeny, sőt, örülnék, hogy ilyen könnyen fel tud oldódni és nem feszeng miattam. Ez nem pofátlanság. Pofátlanság az, mikor mindenféle pcsára figyel a barátnője helyett, meg a lány csak ül mellette, amíg ő a csajokkal szórakozik. Itt ilyen nincs, itt végig átkarolja, puszit ad neki, ha más lányokkal viccel is, őt helyezi első helyre... Ez aranyos.

Van egy másik fiú ismerősöm, ő meg nem is jön lányos társaságba, mert "jaj, a Kata miatt nem lehet", pedig mondtuk, hogy hozza a lányt is nyugodtan... Teljesen bezárkózott és egy ízetlen fsz lett.

2017. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!