Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak szerint, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak szerint, ha a nők kezdeményeznének, akkor szinte rögtön találnának párt. Ez azt jelenti, hogy őket nem szokták visszautasítani, csak a férfiakat?

Figyelt kérdés
És akkor az ezt valló férfiak sem utasítanak el egy kezdeményező nőt sem? Akkor sem, ha nem tetszik nekik az adott nő?
2017. okt. 13. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Igy van a ferfiak nem szoktak visszautasitani a noket.
2017. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Akik ezekben hisznek, azok egy jóképű almát is megd**nának, ha épp van rajta lyuk, szóval nem hiszem, hogy visszautasítanának egy élő nőnemű emberi lényt, mindegy, milyen az.
2017. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak másik része viszont, akik nem ilyen elkeseredettek, simán visszautasítanak nőket egy csomószor. Engem is koptattak már le rengetegszer, a barátnőimet is.
2017. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezt azok a férfiak szajkózzák, akik sajnáltatják magukat ilyen "a nõknek mindig könnyebb" néven.

Szerintem próbáld ki, és meg tudod, hogy visszautasítanának-e.

Nekem az az érzésem, amikor a "nõkrõl" beszélnek, hogy csak a nekik tetszõ nõket értik az általánosítás alatt, de nõknél is így van, amikor "pasikról" beszélnek.

Ezeket sosem kell szó szerint venni.

2017. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Több jelölt közül könnyebben választhat egy nő. Mondjuk az sem elhanyagolható, hogy ezen kanegerek 95%-a kritikán aluli.
2017. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Utasítottam már el nőt. Mert pl akkor éppen volt párom, más esetben meg annyira szutyok gusztustalan volt a nő ,hogy nőnek is nehezen lehetett nevezni ,szóval még két zacskóval sem, ha egyik az én fejemen van a másik meg az övén :D


De tény és való 100ból kb 80-90 nőt nem utasítanék el ha amúgy szabad lennék. A nőknél ez a szám pont fordított.

2017. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
A férfiak tényleg nem utasítanak vissza nőt, mert ha másra nem is, legalább szexre jó lesz nekik.
2017. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Utasítottam már el nem egyszer nőt, mert nem tetszett még szexhez sem. Lehet, hogy van pasi aki lehülyéz emiatt, de ha egyszer valakihez nincs gusztusom, akkor nem fogom erőltetni.
2017. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt máshogy látom. A külső a lényeg és nem az , hogy milyen nemű az illető. Egy szép embert jóval kevesebben utasítanak vissza mint egy “csúnyát”. Viszont egy “csúnya” ember ha nem is kivétel nélkul mindekit de jóval kevesebb embert fog visszautasítani a külseje miatt.
2017. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
én csípem ha kezdeményeznek mert nehezen megy a megszólítás...viszont eddig mindet megállítottam barátkozás szinten mert nem szerettem beléjük pedig az kell
2017. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!