Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Miért van az, hogy ha egy fiú panaszkodik, hogy nem talál párt, rögtön elkezdik pátyolgatni, míg ha egy lány, rögtön támadják, hogy túl nagyok az igényei?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
MIÉ' ÁLTALÁNOSÍTASZ?
2014. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert a lányok könnyebben találnak párt, míg a fiúk közül sokan egyedül élik le az életüket, mert a legtöbb mai lánynak 3 tényező a fontos: modellalkatú test, partyarcos viselkedés és sok pénz.
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én eddig leginkább azt vettem észre hogy a fiúkat meg leszerencsétlenezik..
2014. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
mert a túl válogatós lányok miatt nem talál párt a panaszkodó fiú
2014. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezen az oldalon több a panaszkodós fiú, mint a panaszkodós lány. :D
2014. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Össze tartanak a srácok.

A nőknél meg általába az a valódi probléma.

2014. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez paradox. Általában fiúkat lúzerezik le, ha nem találnak párt, lányt meg egyből elárasztják a privátüzenetek, ha nem kövér/asszimetrikus arcú.
2014. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert a fiúk önbizalmát a lányok igényei rombolják le.

36F


#6

Nők közötti barátság:

Tegyük fel, ha egyik este a feleség nem jön haza és a férj másnap megkérdezi: hol aludtál? A feleség azt válaszolja: egyik barátnőmnél.

Ekkor a férj felhívja a feleség 10 legjobb barátnőjét, de azok közül egyik se igazolja ezt vissza.


Férfiak közötti barátság.

Ha mondjuk a férj nem jön haza egyik este és a feleség megkérdezi másnap: hol aludtál? A férj azt válaszolja: az egyik barátomnál.

Ekkor a feleség felhívja a férj 10 legjobb barátját. Ezek közül 8-an igazolják, hogy ott aludt, ketten meg hogy még mindig ott van.


Eredet:

[link]

2014. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hááát. Előre leszögezem nem általánosítani akarok, csak leírom mi a helyzet. Az első lány akivel össze szerettem volna jönni, nem ismertem, csak facebookról. Írtam neki párszor majd mondtam nem-e találkoznánk, kicsit beszélgetnénk. Jött rá a számomra jól ismert: nemtudom választ. Persze találkozás egyszer sem jött össze 3 hónap próbálkozás után mástól tudtam, meg hogy nálamnál fiatalabb barátot akar és , hogy van is pasija. Miért nem lehetett ezt az elején elmondani? Miért kellett 3 hónapon át csak reményt adni a semmire?...

2. eset, a lány keresett meg engem egy csomót beszélgettünk, pár nap facebook beszélgetés után ő vetette fel, hogy találkozzunk. Találkoztunk, dumáltunk, minden tök jó volt. Utána is facebookon egy csomót beszélgettünk, előkerült, hogy nekem tetszik a lány, minden, több olyan írása is volt amiből arra gondoltam, hogy ő is többet szeretne. aztán kb 2 hét után (gondolhatod 18 évig senkim nem volt, mennyire boldog voltam abban a 2 hétben) kiderült, hogy van pasija. újabb hidegzuhany. Miért nem tudta ezt mondani mikor elmondtam neki, hogy tetszik nekem... a 3. esetemet le se írom, mert egy hülye vagyok, hogy már 8 hónapja próbálkozok a lánynál és nem ad sem egy igen sem egy nem választ...


hozzá kell tennem az első eset után is, de a2. után hónapokon át teljesen kész voltam. volt olyan egész nap itthon voltam csak bámultam az ágyból ki sem kelve a plafont hallgattam a depis zenéket és bőgtem. És ezek után csodálkozik sok lány, hogy hol vannak azok a fiúk akik igazán tudnak szeretni és nem csak átba***ák őket? Vannak ők, csak félnek egy újabb csalódástól.

2014. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudnák én is mesélni, hogy miken mentem át férfiak miatt, hogy bántak velem, de akkor is az lenne a többség véleménye, hogy én vagyok a hibás...
2014. márc. 22. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!