Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, akinek prosti vette a szüzességét? Változott valami?

Figyelt kérdés

Megkönnyebbülve távoztatok utána vagy volt lelkiismeret furdalásotok hogy nem egy barátnővel volt az első alkalom?

Utána a párkeresésben történt valami változás? Magabiztosabbak lettetek? Mertetrk utána a lányok fele közeledni?



2017. okt. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Beteg gondolat. Már miért lennének tőle magabiztosabbak? Azért, mert képtelenek voltak barátnőt találni maguknak? :DD
2017. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem segített. Voltam párszor 25 felett...

Aztán szép lassan magabiztosan beszéltem végre a nőkkel. Nem egy béna szűzként. Pszichológiailag óriási hendikepp, mintha tolószékből próbálnál csajozni, amputált lábakkal.


...de csak akkor segít, ha utána teszel is érte valamit! Eljársz kondizni, sportolni, új stílust építesz, műveltté válsz... valamiben kiemelkedsz. Nem árt, ha azért jobban is keresel, 2-300 nettóból már lehet egy olyan életet élni, ha érdekes és jó a munkád, hogy nem kell nyomorognod egy lepukkant albérletben. Tudsz érdekes dolgokat csinálni és különös helyekre elmenni. Ha ezek a dolgok összeállnak, akkor lesz akkora önbizalmad a szüzességelvesztés után, hogy simán lehet ismerkedni. Persze sok koppanás lesz, de lesz siker is :) good luck

2017. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ja és egy percig nem szégyelltem, pont leszartam én már a morális kérdéseket 25 feletti szűzként.


Egy dolgot bánok, hogy nem 19 évesen mentem el, az első csalódás után. Akkor akartam, sajnos vártam a semmire, ahelyett, hogy előre indultam volna. Felesleges. Így vagy úgy szabadulni kell a szüzességtől.

2017. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Örülök, hogy nem mentem el végül és buliból vittem haza csajt. Ennyit arról, hogy a szüzesség önmagában egy "hendikep" lenne (korábban is csajoztam és több alkalommal is csak egy hajszálon múlt, hogy nem lett szex a dologból). Ha amúgy rendben vagy önmagaddal, senki nem feltételezi rólad, hogy szűz vagy, a szüzesség igazából csak a fejedben létezik.
2017. okt. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Hát ezt mondom pont, ha rendben vagy fejben, és leszarod az egészet akkor simán megy.


Csak a vénszűz férfiak nagyrésze erősen szorongó, alapból mentális nehézségekkel, önbizalomhiánnyal küzd. Ahogy én is...

Nekem ezt okozta a szüzesség, csak fokozta az egész szánalmas kis f..sz jellememet.

Ezt segített végül legyőzni a prosti. Legalább láttam, éreztem, fogtam egy igazi lányt. Csak a kezdőlökést kaptam el a bringán.Amúgy nekem barátnőm is volt simán, szakított a szüzességem miatt. Elcsesztem a szorongó jellememmel. Ebből lett nagyon elegem.

Buliból hazavitt csaj engem sohasem érdekelt, nekem barátnő kellett mindig is, nem egy részeg dugás. Akkor már inkább egy lakásos csaj józanul.

2017. okt. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

"Ezt segített végül legyőzni a prosti. Legalább láttam, éreztem, fogtam egy igazi lányt."


Az "igazi" lányok nem prostik.


"Amúgy nekem barátnőm is volt simán, szakított a szüzességem miatt. Elcsesztem a szorongó jellememmel."


Ha a szüzességed miatt szakított, akkor nem igazi barátnő volt, csak egy csaj a sok közül. Azzal cseszted el, hogy nem jó lóra tettél.


"Buliból hazavitt csaj engem sohasem érdekelt, nekem barátnő kellett mindig is"


Ezért kerestél prostit...

:DDD


Most vagy szánalmas, nem akkor voltál az, amikor szűz voltál.

2017. okt. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!