Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet az a srác irántam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a srác irántam, akinek én vettem el a szüzességét és tudom, hogy nagyon jó volt neki?

Figyelt kérdés
Csak megbeszéltük h szex. Miért viselkedik velem közömbösen és úgy mint egy idegen? ! Nem akarok én lépni, mert elvégre ő a fiú. Mit tegyek h változzon ez az állapot? ! Teljesen belezúgtam.
2008. dec. 3. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nem teljesen értem hogy mit vársz.. megbeszéltek valamit, tartja magát hozzá a srác és az neked nem jó. ha te szeretnél valamit akkor menj oda hozzá különben sose fogja megtudni, lehet ő is erre vágyik de nem akar az agyadra menni mert megbeszéltétek hogy csak ennyi lesz belőle. ha meg nem akarja akkor meg max kiderül és akkor meg nincs mit tenni mert maximum kihasználna..
2008. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem értem a nőket, ahhoz tartja magát, amit megbeszéltetek, és nem jó neked. De lépni nem akarsz. Pedig kénytelen leszel valamit tenni, mert úgy látszik, a srác becsületes.
2008. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, egy őszinte beszélgetést semmi más nem tud helyettesíteni! Nem kell kertelgetni, hidd el, mindkettőtöknek jobb lesz.

Kriszti

2008. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok,de ő német én magyar és júniusig vagyunk együtt USA-ban....:(
2008. dec. 5. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!