Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért szajkózzák mindig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szajkózzák mindig, hogy fontos egy pasinál a "jó duma"? Honnan tudják, hogy a pasi igazat mond-e vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Ha a legfontosabb vonzerővel bíró tulajdonságokat kell felsorolniuk a nőknek, mindig szerepel köztük, hogy "legyen a pasinak jó/megkapó szövege, dumája". A mindennapi életben is gyakran látni arra példákat, hogy ezzel tényleg jól lehet csajozni. Viszont a probléma ott van, hogy ennek az alapja gyakran a vetítés, a szerepjátszás: a pasik egy csajozáshoz használt "maszkot" vesznek fel, csak hogy behálózzák a kiszemeltet, aztán ha megvan, a maszkot leveszik.


A kérdésem az lenne a hölgyek felé, hogy ha ennyire fontos nektek a jó szöveg, hogy tudjátok leszűrni, hogy az a duma mekkora őszinteség-tartalommal bír? Honnan ismeritek fel, hogy szívből jön-e vagy csak hazugság? Vagy tényleg működik nálatok az üres, semmitmondó, hazug, viszont vagányságot sugalló fecsegés? Vannak nők, akiket pusztán csak ezzel már meg lehet "hódítani"?



2017. okt. 14. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak nok akiket orankent 5000-ert mar meg lehet hoditani. Mindenkinek mas kell. Van aki azt szereti ha a pasija hazudik, agressziv, feltekeny, jol elveri minden nap. Van aki meg mast szeret. Nincs altalanos valasz.
2017. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Miért, miért?


Mert szívesebben csusszan le a bugyi valami nagy dumásnak, még akkor is, ha valahol a lelkük mélyén tudják, hogy 2 hét múlva már másnak teszi a szépet, mint egy olyan férfinek, akinek kevésbé jó a szövege, esetleg izgul is az első randin.

2017. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A jó duma önmagában nem jelent hazudozást, bár abban igazad van, hogy sok olyan dumás pasi van aki vetít stb. De! Én 12 évet éltem együtt egy pasival aki nem hazudozott, viszont jó dumája volt. Ha vicces történetet mesélt, sosem állította, hogy ez vele esett meg. Szellemes megjegyzéseket tett ha filmekről, könyvekről volt szó, ezekben amúgy is jó volt az ízlése. Nagyon jól tudott akcentusokat utánozni, ettől már eleve mindenki padlón volt a nevetéstől. A negatív dolgokat is amolyan woody allen-i iróniával tudta kommentálni. Amúgy nem beszélt sokat, csak ha olyan hangulatban volt. De az biztos hogy sokszor a társaság középpontja volt anélkül, hogy ez őt érdekelte volna, csak egyszerűen egy-két jó beszólás miatt.
2017. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Mert fontos nekik. Ha pedig megvan a jó duma és mint "férfi" is bejön az illető, akkor hajlamosak a nők szinte bármit elfogadni, mert egyszerűen hinni akarnak benne. Hiába tudja a logikus énjük, hogy azért nem minden lehet igaz, az érzelmeik erősebbek és elnyomják a logikus gondolkozást. Persze közben 10 nőből legalább 8 magabiztosan állítja, hogy ki tudja ezt szűrni (ami a barátnő pasijánál működik is, de a sajátjuknál szinte sosem).
2017. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Sztem sem hazudozás a "duma". Az inkább a személyiség, ahogy előadod magad, a valóságod.


Van egy nagybátyám, ő olyan, hogy ha valami gáz történik vele, azt kommentálja, és így nem lesz gáz. Pl. elbotlik, majdnem hasra vágódik, és ahelyett, hogy leszegett fejjel imádkozna, hogy reméli, senki nem látta, a szívéhez kapja a kezét, és fennhangon mondja, hogy "jó ég, majdnem kiterültem, mint egy cserge szőnyeg".


És nem az jut eszedbe, hogy de szerencsétlen, hanem hogy mekkora arc.

2017. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg példát látok a környezetemben, hogy fullra megeszik a kamu vetítést a lányok. Az sem baj, ha totális primitívséget nyom az ember, ha azt jó hangosan és teátrálisan teszi.

Konkrét példa: A konditeremben ahova járok szoktam beszélgetni a recepciós lányokkal és amikor velem beszélgetnek, akkor tök értelmesen válaszolnak, egész jó meglátásaik vannak, nevetgélünk, de egyáltalán nem néznek rám férfiként. Van viszont egy-két olyan brigád, akik már az ajtón való belépéskor üvöltöznek, ordítva vihorásznak és az egész edzésük erről szól. Közben megy a vágom tesó, adom tesó, g..ci, ba..meg, .... Tehát extrém primitív, telepi c..gány stílusban nyomják. És csodák csodája, de az amúgy értelmes lányok elolvadnak és átváltanak hülye pi..ába. Több lányon végigmentek a teremben, de a többiek is beállnak a sorba. Az egyik pultos lány konkrétan mondta nekem, hogy ő aztán soha nem állna le ilyen csávókkal. Azután kettő is megd..gta. ☺

Nem féltékenységből írtam, csak normális emberként ez a jelenség teljesen felfoghatatlan számomra.

2017. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint én tévhitben voltam eddig, mert számomra a "jó duma" azt jelentette, hogy a másik szellemes, érdekes, intellingens. Az önfényező, dicsekvő szöveg kifejezetten taszított.

Szeretek beszélgetni, és mindig a vicces srácokba, pasikba szerettem bele, a férjem is ilyen. Nagyon jókat tudunk beszélgetni az élet mindenféle dolgairól, kultúrákról, utazásról, pszichológiáról, politikáról, történelemről, stb, mint a jó barátok. Humort illetően is hasonló az ízlésünk.


Illetve a féjem egyik gyerekkori barátja, ő is egy érdekes, vicces, kedves ember. Egyáltalán nem jóképű, nagyon elhízott, és alig van haja,(és még csak nem is gazdag) de mindig nagyon szép barátnői voltak.


Ellenpéldaként: a férjem egy egyetemista lányismerőse egy olyan pasihoz ment hozzá, aki semmi másról nem tud beszélni, csak magáról. Hogy ő milyen nagy ász, milyen jól megy a munkája, milyen drága, ritka bort vagy festményt vett stb (borzasztóan sznob). Soha egy szóval nem kérdezett semmit se tőlünk, de a többi vendégtől.

Egy idő után mindenki kerülni kezdte a társaságból.


Szóval nem ismerek olyan embereket, akiknek ez a dicsekvő, önfényező duma jön be. Ha valakinek ez jön be, akkor lelke rajta, de tényéeg számolni kell azzal a veszéllyel, hogy csak álarc volt.

2017. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: " a férjem egy egyetemista lányismerőse egy olyan pasihoz ment hozzá, aki semmi másról nem tud beszélni, csak magáról." <---> "Szóval nem ismerek olyan embereket, akiknek ez a dicsekvő, önfényező duma jön be."

Ezek szerint mégis :)

2017. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Igazad van, tényleg ezt az egy párt ismerem,itt önellentmondásba csavarodott a mondandóm. Azt hiszem, amikor a klasszikus önfényezős szövegre gondoltam, inkább olyan macsós erőfitogtatás járt a fejemben. Ez a pasi inkább a sznob vonalon mozgott, és mivel a csaj is erősen sznob, ezért bejött neki.
2017. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!