Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a Vin Diesel által megformált filmes karakter manapság a nők pasiideálja?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, a filmjeiben megformált szerepeire gondolok most.(Nyilván nem tudjuk, a való életben Vin milyen ember.)


A XXX-ben és a Fast & Furious-ben is ugyanazt a figurát hozza: erőt sugárzó, nagyon magabiztos, vagány figura, megfontolt, nem szószátyár, csak akkor beszél, ha feltétlenül muszáj, csibészes mosolya van, jó a humora és megnyerőek a beszólásai. A szíve pedig aranyból van. A filmbekben látszik, hogy a nőket kilóra megveszi, pedig szinte csak pár mondatot szólt. Gyakorlatilag bármelyiket megkaphatná, ha akarná, ennek megfelelően általában gyönyörű nők a filmes partnerei is.(Az az érdekes, hogy szexjelenetei viszont nem nagyon vannak, valószínűleg ez neki nem igazán férhet bele az értékrendjébe.)


Hölgyek, van igazság abban, amit írok? Vonzónak tartjátok Xander Cage vagy Dominic Toretto figuráját, mint pasit? Közel van a nők által elképzelt álomférfihez ez a típus?



2017. okt. 14. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem láttam még Vin Diesel filmet. Külsőre agresszív feje van.
2017. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem :D
2017. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét karakter kitalált személy és úgy vannak megírva, hogy a nők így viszonyuljanak hozzájuk :D Egyébként ilyen pasival az életben nem találkoztam még mint amiket ő eljátszik. Gondolom nem véletlen.

Az viszont kicsit gáz, hogy a színész 50 évesen még 30nak próbálja magát eladni, de mindegy. Az első autós filmben még nagyon jó pasi volt, most már olyan mintha az apám lenne.

2017. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A nevezett színész nagyon rossz példa, ám a karakter amit leírtál nagyon is vonzó. Rengeteg film épít erre a hallgatag, igazságosztó, marcona ámde érzőszívű hősre.


Egy baj van ezzel élőben, mégpedig az, hogy az ilyen típus huszon-harmincon befejezik, mert nem lehet "büntetlenül" hősködni.

2017. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, pont hogy taszítanak az ilyen emberek.
2017. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem
2017. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút ideál. Nem Vin Diesel, hanem azok a tulajdonságok, amiket leírtál. Illetve inkább ami a Halálos Iramban filmekben jellemzi, hogy persze, megkaphatna bármilyen nőt, de csak egyet szeret fiatal kora óta, és ő neki az első mindig, az örök szerelem.

Mindig is olyan partnereim voltak, akik kívülről a macsós, rosszfiús stílust képviselték, de belül érzékenyek voltak, kapcsolatközpontúak, odaadóak. Nem is kellene másmilyen férfi már.

2017. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen, minden nőnek az ilyenek jönnek be. Persze elengedhetetlen - sőt, még fontosabb -, hogy olyan jól nézzen ki, mint Vin Diesel. Még jobb, ha haja is van.
2017. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Vin Diesel nyúnya, betörő feje van, és kopasz

A fast and Furioust nem láttam, de a BMW-vel csajozó nagyzoló paraszt jut eszembe róla.

"nem szószátyár, csak akkor beszél, ha feltétlenül muszáj," - az ilyen emeberket meg nem szeretem.


ha muszáj ideált mondani színészek közül, keress rá Mathhew Rhysre.

24/N

2017. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"figuráját, mint pasit?"


Ide meg nem kell vessző, mert hasonlító határozó, nők pedig szerintem ritkán néznek ilyen filmet. Vin Diesel inkább a férfiak álompasija. Ne értsd félre, de tipikusan aza pasi, akire férfiak azt hiszik, hogy így kell kinéznie.

2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!