Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a Vin Diesel által megformált filmes karakter manapság a nők pasiideálja?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, a filmjeiben megformált szerepeire gondolok most.(Nyilván nem tudjuk, a való életben Vin milyen ember.)


A XXX-ben és a Fast & Furious-ben is ugyanazt a figurát hozza: erőt sugárzó, nagyon magabiztos, vagány figura, megfontolt, nem szószátyár, csak akkor beszél, ha feltétlenül muszáj, csibészes mosolya van, jó a humora és megnyerőek a beszólásai. A szíve pedig aranyból van. A filmbekben látszik, hogy a nőket kilóra megveszi, pedig szinte csak pár mondatot szólt. Gyakorlatilag bármelyiket megkaphatná, ha akarná, ennek megfelelően általában gyönyörű nők a filmes partnerei is.(Az az érdekes, hogy szexjelenetei viszont nem nagyon vannak, valószínűleg ez neki nem igazán férhet bele az értékrendjébe.)


Hölgyek, van igazság abban, amit írok? Vonzónak tartjátok Xander Cage vagy Dominic Toretto figuráját, mint pasit? Közel van a nők által elképzelt álomférfihez ez a típus?



2017. okt. 14. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kérdés nem a külsejére irányult és nem magára Vin Dieselre..... Szövegértésből hanyasra álltatok?
2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Róla van szó?

[link]

2017. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Èn csak Richard B. Riddicket szeretem.
2017. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A kérdés nem a külsejére irányult és nem magára Vin Dieselre..... Szövegértésből hanyasra álltatok?"


Szerinted hány nő néz Fast and Furioust,hogy fejnől ismerje a karaktert? A kérdező leírta, milyen karakter az illető, az nem ragadott meg. Mint írtam, BMW-vel nagyzoló paraszt. Nekem, a többi nőnek nem tudom. És a külseje hozzájárul. Ennyi erővel bejön neked az Elefántember, ha nem tekintjük a külsejét? Ez hülyeség.

2017. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!