Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy reagáljátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáljátok le egy tartós kapcsolatban, hogy az évek múlásával a párotokra egyre inkább kezdenek felszaladni a kilók?

Figyelt kérdés

Az egykor délceg, sportos srác mostanra mackós pasi lett, a feszes testű bombázó pedig "van mit fogni rajta"-típus. A fizikai vonzalom még most is megvan, de elindult egy folyamat, aminek a folytatása komoly aggodalomra adhat okot. Elkényelmesedés, elasszonyosodás jelei látszanak, a dolgot jó lenne a helyes mederbe terelni.


Ti hogy reagáljátok le mindezt? Szoktatok célozgatni, utalgatni rá, hogy változtatni, fogyni, sportolni kéne, esetleg kerek perec, indulatosan megmondjátok a szemébe, hogy ez titeket zavar és hogy nem ebbe az emberbe szerettetek bele? Nálatok hogy működik mindez?



2017. okt. 15. 08:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#9, természetesen. Más módon nem is tehetném, hiszen egy férfi legfontosabb tulajdonságai közé tartozik, hogy milyen magas, mekkora a bele és képes-e másfél órán keresztül döngetni anélkül, hogy elfáradna.


Gondolj bele, ha lenne egy fickó, akivel évekig együtt vagy, majd növeszt egy kis pocakot, milyen gáz lenne végigmenni vele az utcán. Ellenben az én pompázatos külalakom büszkeséggel töltene el, mikor mellettem sétálnál egy kiadós menet után (természetesen csak a parkolóig kellene ezt a primitív közlekedési módot választanunk).

2017. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom, hogy gunyolodsz e, vagy QRvara intelligens módon fogalmazod meg azt amiről én is ugyanúgy vélekedem, de azért irhatnal privit.
2017. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hmm... szóval te sem tartod elvetendő ötletnek, hogy találkozzunk. Óh, hevesebben ver a szíved, ahogy rád gondolok, miközben kortyolom a protein shake-emet a széria előtt, pedig még nem is küldtél tangás képet. Ez jelenthet valamit.
2017. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*hevesebben ver a szívem. Látod, már írni sem tudok miattad, ah...
2017. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés... Szerintem ha a kapcsolat mélyebb annál, hogy mennyire szexik vagyunk és mennyire kívánlak, akkor ez a probléma fel sem merül. Én alapvetően kerülöm az igénytelen, ápolatlan embereket, sajnálom, hogy ezt mondom, de undorodom tőlük, és sosem kezdenék ilyennel. Ehhez általában egy olyan mentalitás is társul, meg mindenféle komplexus és kicsinyesség, amit nem tolerálok.


Viszont ha valakibe beleszerettem, az azt is jelenti, hogy megláttam benne az embert is. A társam, azt a valakit, aki megérty aki közel áll hozzám... És innentől fogva ha fél lába van, ha 200 kiló lesz, ha lesznek rossz napjai, akkor sem vagyok képes másképp tekinteni rá, ha egyszer nem fordul ki magából viselkedésre. Viszont azért tegyünk különbséget aközött, hogy valakinek egyszerűen más a fontos az életében (mert bocs, de nem tudok én sem mindig edzéssel meg diétával bohóckodni 12 órás meló és hasonlók után), vagy esetleg egy anyuka a szoptatás alatt meghízik, és aközött, mikor valaki felveszi a "megvan a csaj/pasi, most már elengedhetem magam" életvitelt. Nem kell hajat tépni azon, hogy tetssz a párodnak, és szerintem 1-2< de még 10 kiló sem sok ilyen szempontból. De aki nem igyekszik azért, hogy a másiknak tetsszen, és nem akar nőies/férfias lenni, az nem a külseje, hanem a felfogása miatt visszataszító. Rendben, elfogadás, rendben, ne legyünk felszínesek, de ez a mentalitás nekem sosem tetszett és nem is fog. Számomra ez ugyanúgy a szeretet és a tisztelet része. Olyan, mint mikor 20 év házasság után sem hagyom szanaszét a retkes fehérneműket, és nem azért, mert a férjem előtt nem lehetek olyan, amilyen akarok, hanem mert én érzem szánalmasnak magam, hogy milyen gusztustalan tudok lenni.


Szedhet az ember magára, mert a gyerek, a doktori, az új lakás, meg 30 körül már érzi az ember, hogy fárad. Nem megy úgy az éjszakázás, és a fiatalon simán tartható dolgok elég neccesek lesznek. Nem kell emiatt sem mellettem, sem más mellett bárkinek rosszul éreznie magát szerintem. Ennek ellenére egész biztos, hogy nem dobnám fel a fiatal énem soha, ugyanúgy megyek sportolni, csak mondjuk nem heti 6x, mint anno, hanem heti 3x és lazábban. Látszik, hogy nem ugyanaz? Látszik. Zavar? Ha emiatt idegbajos lennék, az zavarna. De olyan sem lesz soha az életemben, hogy majd egy napon hátradőlve azt mondom, "jó, mostmár pihenhetek". Egyszerűen nálam nincs olyan állapot, hogy az ember abbahagyhatja a tanulást vagy a fejlődést. Van, amikor jólesik szétfolyni a kanapén, de ez nem élet, 40 évesen sem az, és 60 évesen sem lesz az.

2017. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Ideális párkapcsolatban sportolnak az emberek, akár együtt is, odafigyelnek az evésre, szóval na na, csak óvatosan ezzel az elhízással! Nem hagynám elhízni a nőt! :D
2017. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem rohadtul zavaró lehet! Főleg ha szeretik egymást! Aki a másikat semmibe veszi, az megérdemli, h megcsalják.

Amiket leírtatok, semmi mást nem látok benne mint kényelmet, meg azt, hogy a kövérek a homokba dugják a fejüket! Mindig a kifogások, meg a fedő sztori, hogy nálunk a szeretet a fontos, meg sokat dolgozom..bla bla..közben meg a másik elhányja magát szex közben, meg csinos partnerről fantáziál.Utána meg jön a rinya.

Aki beleteszi a poárját olyan szituba, h ő kövér, de fogadja ezt el a társa, az egy kiszolgáltatott helyzetbe teszi a társát, mert a szeretet odaköti, de az alak meg taszító!

2017. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A kapcsolat mélységét nem mutatja, hogy kinek mire áll fel.


Szerencsétlen srác sírt, hogy ő nagyon szeret, de egyszerűen lankadt a farka. Ez van.


Jó lenne, ha elfelejtenék az emberek, hogy a szexuális vonzalom és az érzelmek egymásból következnek, fogalmam sincs, hogy terjedt el ez a marhaság, hogy akit szeretsz azt kívánod is szexuálisan.

2017. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18/18 Igazad van, akit nem szeretek, azt dugom és nem érdekel ő mit érez, jó, rossz neki.

Akit szeretek, azzal szeretkezek, figyelek rá, hogy minél jobb legyen neki és ez nem a +, - 10-15 kilótól függ.

2017. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Megmondom neki, hogy próbáljon figyelni az evésre, emellett elkezdünk futni, korizni, amit ő is szeret sportot.
2017. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!