Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejlesszem magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni.


Nagyon fiatal vagyok még csak 19 éves. Sajnos nincsen önbizalmam és bevallottan őszintén nem szeretem saját magamat. Az önbizalomhiányomnak köszönhetően nem ismerkedem senkivel sem mert úgy állok hozzá, hogy nem is érdeklem meg persze egy ilyen szerencsétlen mint én mit is akarok én tőle. Sajnos ezeket a gondolataim nagyon meggátolnak az egészben. Az önértékelésemmel is problémáim vannak, nem vagyok saját magammal megelégedve és csak a hibáimat látom magamban. Nem tartom magamat helyes fiúnak még annak ellenére sem, hogy már sokan megdicsértek. A mai napig csak azon jár az eszem, hogy mit is szeretetne meg bennem egy nő, mit is tudnék én neki nyújtani? Mert szerintem semmit sem.


Szeretném a segítségeteket kérni mert elegem van abból, hogy ilyen fiatalon ilyen problémákkal kell élnem és ezen változtatni akarok.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F.



2017. okt. 15. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu, ha pozitív visszajelzések garmadáját kapod - legalábbis ezt írtad -, akkor miért nem hiszed el, hogy ennek lehet valóságalapja? Bármilyen furcsa is, nemcsak a nőknek szoktak bókolni, a férfiaknak is. A cél ugyanaz: az önbizalom megerősítése. Nálad ez valamiért nem működik, lepattan a falról, amit magad köré húztál. Hidd el ezeket, és meglátod, hogy a világ rögtön kinyílik számodra.
2017. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem regényt írni, de eleve már ott elcseszed, hogy egyáltalán ezek a dolgok megfogalmazódnak a fejedben. A nők nem ilyen férfit keresnek.
2017. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Fogalmam sincsen, hogy miért nem hiszem el ha megdicsérnek. Sajnos elkönyveltem magamat olyannak akit senki sem érdekel. Meg bevallom őszintén nagyon bamba is vagyok a nőkhöz. Tisztában vagyok vele, hogy a nők nem ilyen férfira vágynak.

2017. okt. 15. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyéniségedre s jóságodra figyelj.

Mindig múltbéli önmagadhoz viszonyítsd magad.

2017. okt. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy a pozitív visszajelzés önmagában baromira nem ér semmit. Olvass sokat, művelődj, gondolkodj dolgokról, legyen véleményed, járj utána.

Legyél jó a szakterületeden, érdeklődési körödben.

Önfejlesztés: olvass, tanulmányozz ilyen témájú könyveket, videókat. (Brian Tracy, Szabó Péter, Louise L Hay, Balogh Béla)használj megerősítéseket, építsd fel magad.

2017. okt. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!