Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két nővel egyszerre, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nővel egyszerre, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Két nővel is találkozgatok egyszerre. Nem tudok dönteni. Mindkettő kellene, de egyik sem viselne el nyitott kapcsolatot. Egyik nap ezt választanám, másik nap azt.


Az egyikkel háromnegyed éve vagyok. Utóbbi időben már szakítottunk többször is, de 3 napnál tovább nem tartott egyik szakítás sem, megint elkezdtünk találkozni. Jelenleg is szakítottunk másfél hete, elvileg, gyakorlatilag már megint három éjszaka együtt voltunk azóta. Minden szakítás után közelebb kerülünk egymáshoz, mert jobban megértjük a másikat. Ésszel ő a jobb, el tudom vele képzelni magam hosszú távon, nagyon jó vele a szex, objektíven ő a szebb nő. De mégsem szokott hiányozni. Annyira különbözőképpen gondolkodunk, hogy nagyon nehéz éreznünk a másik szeretetét, pedig tudom, hogy szeret.


A másikkal korábban jártam majd egy évig. Az első nővel történt utolsó előtti szakításunkkor megkerestem és valahogy sikerült belekeverednem a mostani szituációba, hogy mind a kettővel találkozom. Vele csak barátilag találkozunk, mert fél tőlem, hogy megint otthagynám. Vele kapcsolatban erős lelkiismeretfurdalásom van, mert túl hirtelen szakítottam vele. Ő is akar még gyereket, de nagyon a szülőképes kor végén van. Szorongós típus, sokszor kikészített vele. Nem voltunk jó pár szexben, de talán már tudom hogy javíthatunk. Külsőleg ő jobban vonz, hiába mondja mindenki, hogy a másik szebb. Magam sem tudom miért. Ő szokott hiányozni, de talán csak összekeverem a lelkiismeretfurdalással. Vele inkább egy hullámhosszon vagyunk, nála mindig éreztem, nem pedig csak tudtam, hogy szeret.


Hasonló tapasztalatok? Mit javasoltok és miért? Kort is írjatok légyszi.



2017. okt. 15. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyértelmű, akkor mindhárman jobban jártok, ha egyiket sem.
2017. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ménage á trois. Mi sem egyértelműbb ennél :D
2017. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Hozz össze egy hármast a kettőjükkel, majd a végén mond,hogy mindkettővel jártál egyszerre. Te is jól jársz, mert lesz egy hármas, ők is, mert megszabadulnak utána tőled, mivel szakítanak veled nagy valósszínűséggel.


Viccet félretéve: válaszd azt, amelyikkel többször jobban érzed magad és inkább hiányozzna ha nem lenne. u.i az első úgy tűnikinkáb csak testi vonzalom és a szex tart össze.

2017. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Hosszabb távon az a legjobb megoldás, ha egyiket sem.

Ha az egyik az "igazi" lenne számodra, akkor nem lenne kérdés.

2017. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Amikor az ember két ember között vacillál, akkor szerintem az a legtisztább, ha egyiket se választja, mert egyiket se szereti annyira, hogy a másik helyett válassza.

Bár velem ilyen soha nem fordulna elő, mert képtelen lennék egyszerre két emberrel ismerkedni. Teljesen idegen és távol áll tőlem. Nem csak gerincesség, hanem érzelmi szempontból is. Ha valakit meg akarok ismerni, akkor minden energiámat és figyelmemet csak rákoncentrálom, nem engedek teret annak, hogy bármi megzavarjon. Egyébként is baromi ritka az olyan nő, akire képes lennék ráirányítani a figyelmem teljes egészét, annyira megfog a lényével... De már előferdült...

2017. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Kérlek, ne kelljen leírnom, mit látok, de az elsőt válaszd!

Kérlek!

3. bekezdésben minden sorban 3X érzem, még teljesebben egyértelműnek, hogy az elsőt kell válaszd. Végig se bírtam olvasni.


Ismerd meg mostani párod, ne legyetek ovisok.

2017. okt. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a másodikat. Az előzővel nem illeték össze plusz nem stimmel a sok szakítás, plusz a különböző hullámhossz.

A 2.-nál viszont lehet szerelem is jó esetben.

2017. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!