Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni? Ha igen, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már 2,5 éve szeretjük egymást,de nem 2,5 éve vagyunk együtt.Állandóan megbánt,csalódást okoz és mindig azt várja,hogy én fussak utána.Több mint 1hétig nem is beszéltünk,nem is találkoztunk.Meguntam,hogy így viselkedik velem és akaratom ellenére is beleszerettem egy másik srácba.Mindkettőt szeretem és nem akarom egyiket se megbántani.Teljesen össze vagyok zavarodva.Mit tanácsoltok?
2014. szept. 13. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsőszámú csak kihasznál, nem veszed észre?
2014. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akivel együtt vagy, az kihasznál, átver, ez már egy elég erős ok a szakításra... Ha bele tudtál szeretni a másik srácba, akkor az azért van, mert a mostanit már nem tudod szívből szeretni. De a váltásról neked kell dönteni!
2014. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, de én nem tudok tovább lépni.
2014. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, sőt, hármas-párok is léteznek.


Azonban ez itt nálatok nem csak a szerelemről szól, hanem aról hogy eggyüt vagy valakivel aki szociálisan analfabéta, EQra nulla. Ha nem lenne másik, akkor is azt mondanám, hogy menekülj.

2014. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!