Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél/párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél/párkapcsolatban hátrány ha egy fiú vegetáriánus? 19/F

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%

Egészen addig nem zavarna ameddig engem nem akar ebben a kérdésben befolyásolni.

Nem akarja rám erőltetni ezt a nézetet, nem zavarja, ha én éppen a gyrost eszem két pofára.

2017. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ miért az, és hogy elfogadja e hogy én eszek húst, vagy mindenáron megakar téríteni.


A "miértnél" kizáró ok ha azért nem eszik, mert "csirkét enni semmivel sem másabb mint gyereket". Na az ilyenektől falnak megyek...

2017. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
12 Van ez az Earthlings video youtubeon, ott benne van, hogy bannak a haszonallatokkal, en nem vagyok olyan erzekeny, hogy annyira megerintsen, de megertem, ha valaki emiatt nem akar hust enni, mert tenyleg brutalul kezelik az allatokat, azok meg csak neznek, hogy mi tortenik.
2017. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha téged sem zavar, hogy én eszem húst.
2017. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

Én is az vagyok és párom nem kezeli hátrányként (egyébként ő is ritkán eszik húst) hanem egy tulajdonságként ami hozzám tartozik. Cserébe igyekszem nagyon finoman, feltűnés és kellemetlenség nélkül csinálni, nem felháborodni hogy ha a családjából elfelejtik és salátalevelet kell egyek, nem pi*csáskodni ha segítenem kell bográcsozásnál húst vágni és ez itthon is érvényes. Az elvem az állatok szenvedésének minimalizálása nem pedig az emberek őrületbe kergetése.

Ha te is értelmes vega vagy akkor egy értelmes mindenevő nem láthat benne problémát

2017. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Nemhogy hátrány, hanem előny! Én is az vagyok.
2017. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#13, ha azért nem eszik mert "húsgyárban" nevelik őket brutális körülmények között, azt megértem, sőt azt mondom jogos...


De itt nem erre gondoltam. Ismerek vegánokat, nekem az a gondolkodás nem jön be.

Ha a tartásuk miatt nem eszik, akkor mi a baj a háztájival ami boldogan él?

Amúgy nem ítélem el őket, csak páromnak nem kellene.

#12

2017. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17# Nemtom, Budapesten nehezen veszel haztajit, bar gondolom nem lehetetlen, de maceras, ha mondjuk nincsenek videki kapcsolatok aki kuld a sajat allomanyabol neked tobb kilot, akkor mar konnyebb a zoldsegeknel es egyebeknel maradni siman.

De amugy ertem amit mondasz, teny, hogy vannak fura veganok.

2017. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Zavarna, de csak emiatt nem függeszteném fel az ismerkdedést.
2017. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, én is minimális húst eszek.


A párom nagy húsos, de megoldjuk okosban.

2017. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!