Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehet, hogy úgy szorong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy úgy szorong valaki, mikor azzal van, akit szeret, hogy annak ezért nem tetszik?

Figyelt kérdés
Amúgy is szorongós, félénk vagyok mindig, de akkor még inkább, nem tudok szorongás nélkül beszélni, nem tudok laza lenni, bátortalan vagyok... lehet, hogy emiatt nem tetszem, nem vesz észre az, aki amúgy akár szerelmes is lehetne belém, ha normálisan beszélgetnék vele?

2017. okt. 17. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vesz észre? :) Lehet, hogy észrevesz, de ő is fél. De lehet, hogy tetszel neki, de azt hiszi épp a félénkséged miatt, hogy viszont ő nem tetszik neked.
2017. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Persze, simán megtörténhet. Én anno az első randikon annyira aggódtam, hogy mit fognak gondolni rólam, hogy képtelen voltam felszabadultan viselkedni. Szinte végig a földet bámultam. Szerintem önbizalom hiányra vezethető vissza, hogy nem mered felvállalni magad. Érthető, hogy a partner összezavarodik, egyrészt nem tudja, hogy azért viselkedsz-e így mert vele van problémád, másrészt pedig az önbizalom hiány nem annyira vonzó. Szóval szerintem ha fejlesztenéd az önbizalmad akkor könnyebben menne, persze ez nem egyszerű...
2017. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van a szorongásnak egy szintje, amikor nem látszik rajtad, pusztán rossz gondolataid vannak, de kívülrõl nem látszik annyira, max. az hogy túl komoly vagy. Ha már túlzottan látszik rajtad, az már zavaró lehet, szerintem te sem éreznéd magad melletted, ha kívülrõl néznéd. Elég gyerekesnek tūnik a kérdésed, miért "szereted" azt, akivel nem tudod hányadán állsz és csak ismerkedtek? Szerintem nem csak a szorongás gond, hanem alapból nem kellene ilyen komolyan venni azt, akit nem ismersz. Vannak helyzetek, amikor a szorongás természetes és okkal érzi rosszul magát az ember egy másik mellett.
2017. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
éreznéd jól* magad
2017. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már az is elég baj, mikor ilyen egyenlõtlenség van, te amiatt aggódsz, hogy "nem tetszel", miközben te õt már "szereted".
2017. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos, a szerelem tudtommal nagyon gyorsan kialakulhat attól függetlenül, mennyire ismered a másikat vagy ő hogy érez irántad. Van, hogy egy pillanat alatt, van, hogy több éves ismeretség után. Én is régóta "ismertem", aztán úgy alakult, hogy mégis egy pillanat alatt szerelmes lettem belé. Szerintem ez normális.
2017. okt. 17. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
3, szóval mielőtt szerelmes lesz valaki, ki kell puhatolnia, a másik mit érez iránta, mi a véleménye róla, és heteken át órákig beszélgetni vele, hogy megismerje, aztán eldöntheti, hogy szerelmes lesz belé? Szerintem ez nem így működik, nem irányíthatjuk az akaratunkkal. Nekem sem hiányzott, azelőtt nem is igazán tetszett.
2017. okt. 17. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen de nem lett belőle semmi sem .Pont ezért kérdező mert làtta rajtam hogy miért voltam félénk .Nem azért mert akartam tőle vmit és izgultam hanem mert egyszerűen hidegen hagyott a pasi .Azóta van pàrja .Lehet hogy azt gondolja hogy nem érdeklődsz felőle és ő a reakcióidból ezt szűrte le .Sztem mond el neki hogy ez miért van egy félre értés miatt kihagyni egy olyan lehetőséget ami lehet hogy egy életre szól .Sztem kàr lenne.Próbâld meg.:)
2017. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 Nem döntésen alapul, ezt megértem. Tapasztalatból mondtam, nekem is sok ilyen buta "szerelmem" volt már, amikor olyanokat "szerettem", akiket nem is ismerek, és nincs köztünk semmi. Azóta elmúlt és rájöttem, hogy csak túl reagáltam ezeket a felületes érzéseket.


Nyílván nem úgy mūködik, hogy eldöntöd kibe vagy szerelmes. De amirõl te írtál, az sem egy kifejezetten jó mūködési forma: eldönteni valakirõl, hogy fontos számodra, amikor még nem is beszéltek:)) Én nem is kipuhatolozásról beszéltem, hanem sima feloldódott, nyitott beszélgetésrõl.


Sokan szerelemnek nevezik a vonzódást vagy fellángolást. Ezek elmúlnak, számomra az igazi szerelemben két ember jól érzi magát együtt és nem szorongnak.

2017. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez normális."


Szerintünk is. Senki sem írta, hogy nem normális.

2017. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!