Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek közeledni ahhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek közeledni ahhoz a lányhoz aki tetszik nekem és sajnos köszönni sem merek neki. Tudnátok segíteni, hogy ne legyek ilyen bamba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akivel már beszélgettem és amikor beszélgettünk akkor nem volt elutasító. De sajnos a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert Félek tőle. És egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmemet.


Azt szeretném kérdezni,hogy ezt a félelmemet hogyan győzhetném le?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.


2017. okt. 4. 07:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan mitől félsz?

amugy nagyon egyszerű..hagyd abba a félést.

2017. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Igazság szerint attól Félek,hogy visszautasítana meg attól is Félek,hogy nem tudnék miről beszélgetni vele.
2017. okt. 4. 07:18
 3/35 anonim ***** válasza:
25%

Állj a tükör elé, vegyél egy nagy levegőt, majd fújd ki lassan. Ezután mondd el magadnak kétszer-háromszor "A nevem Bond. James Bond." És képzeld el, hogy így van. Hogy épp egy titkos küldetésen vagy inkognitóban, közben flörtölgetsz kicsit. Képzeld el, hogyan reagálna James Bond, ha a megszólított nő lesajnálóan nézne rá, és odébb libbenne. Kb. egy félmosollyal utána nézne, majd kérne még egy italt. Éld bele magad!


Egy kis ártatlan szerepjáték, segít egy kicsit ellazulni, lehiggadni. Ha a lány közelében megint rádtörne az izgulás, ismételt meg magadban.

2017. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

ha mindentől félsz, akkor mit is akarsz tőle?

ha összejönnétek, félsz majd megcsókolni emrt mi lesz ha?

félsz amjd szexelni, mert mi lesz ha?

először engedd le a tökeidet, és utána csajozz

2017. okt. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mindig eltervezem,hogy köszönök neki és nem leszek bamba de amikor meglátom meg sem tudok szólalni. Egyszerűen eláll a szavam.
2017. okt. 4. 07:37
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
inkább hagyd
2017. okt. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Úgyis a nők fognak majd keresni....Már az a divat hogy a nő kezdeményez
2017. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Szerintem én arra hiába várnék.
2017. okt. 4. 07:52
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
#7 melyik világban? :DDDDDDDD
2017. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
A félelmet akkor tudod legyőzni, ha szembe mész vele, különben csak erősíted. Ha egyszer sikerül, akkor viszont onnantól kezdve nem lesz újra...tehát: ha akarsz barátnőt vedd le a saját terhedet magadról és ne parázz, nem kivégzés ez...
2017. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!