Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehet, hogy úgy szorong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy úgy szorong valaki, mikor azzal van, akit szeret, hogy annak ezért nem tetszik?

Figyelt kérdés
Amúgy is szorongós, félénk vagyok mindig, de akkor még inkább, nem tudok szorongás nélkül beszélni, nem tudok laza lenni, bátortalan vagyok... lehet, hogy emiatt nem tetszem, nem vesz észre az, aki amúgy akár szerelmes is lehetne belém, ha normálisan beszélgetnék vele?

2017. okt. 17. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet olyan, igen, hogy emiatt nem jössz be valakinek. Miért ne lehetne?


Aki szorong, az nem tudja önmagát adni, nem tudod neki megmutatni a valódi énedet. ő ezt nem látja. Csak annyit lát, hogy zárkózott vagy, de belőled semmit.


Ajánlom Amy Cuddy-t a figyelmedbe, akár Ted talks, akár olvasgass tőle cikkeket.


Bár én nem voltam pszihológiai eset, de voltam olyan helyzetben, amikor sajnos szorongtam, br ez régi sérelmeknek is köszönhető volt, lelkileg megterhelő időszakon voltam túl egy új közegben. Nyilván nem tudtam önmagam adni. Lassan itt is sikerült megnyílnom.


Ja és így is jártam, mint te, bár én nem esek olyan könnyen szerelembe, és a férfiaktól pláne nem szoktam zavarba jönni, de találkoztam pár hónapja mégis valakivel, akinél kb tiniként éreztem magam, mert olyan zavart produkáltam... :)


Jó volt, mert még magam is meglepődtem, hogy pasi elő tudja ezt hozni, mint például, hogy leült velem szembe az asztalhoz, és rá sem tudtam először nézni. Nagyon meglepődtem magamon. :)

(Persze nekem elég is volt ennyi, hogy magamban észhez térítsem magam, hogy jéézusom, most komolyan mit csinálok, szedjem már össze magam, ilyen nincs hogy nem merek ránézni sem!).


A válaszaira tőmondatokban válaszoltam, pedig elég érdeklődő volt..

Bezzeg más pasi, az a tipikus csajozós, aki kihasznála, hogy jól néz ki és gátlástalanul nyomul és ki is jelenti kb, hogy meg akar dugni. Na még, ő sem hozott zavarba.. Csak hogy lássátok, hogy tényleg nem vagyok alap esetben ilyen.


Aztán ez sikerült is ezt nála annyira lecsökkentenem, hogy ne essek szét, mint az első találkozásokkor az első percekben, amikor kb úgy éreztem, hogy meghalok. :D


Egyébként ez mind az elvárásoktól van, amit magaddal szemben támasztasz, a kulcs abban van, hogy meg kell fordítanod a dolgot és a gondolkodásod: magadból ( önmagadból) akarj mutatni inkább valamit a másiknak.


Amit írtam fentebb, ha rákeresel, segíthet.

26N

2017. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!