Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok melyek azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok melyek azok az apró tulajdonságok amelyeket még egészséges megszabni egy társkeresés során?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és nem tudom mennyire lenne fontos nekem az hogy hogyan nézki valaki? Például ha valakinek a szeme nem olyan színű amilyet te szeretnél az probléma? Tudom hogy felszínesen hangzik csak nem értem hogy mennyire fontos ez? Nekem ezt senki sem magyarázta el hogy meddig reálisak az elvárásaim?
2017. okt. 17. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ha fiatal vagy, és még agyban is, akkor a Tinikategóriát tudnám ajánlani.


Az érett felnőttek pont lesz..rják a szem és a hajszínt! A felnőttek már nem foglalkoznak ilyen gyerekes dolgokkal.

2017. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha nő vagy, és nem vagy nagyon ronda, nyugodtan megfogalmazhatsz elvárásokat. Ha férfi, akkor örülj, ha valaki szóba áll veled!
2017. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2017. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Haj/szem/bőrszín ezek szerintem elhanyagolhatók (a haj/szem mindenképp). Magasság meg hasonló "apróságokon" személy szerint nem akadok fel. Ha vonzónak tartom,vagyis tetszik az összhang,akkor külsőleg számomra okés. Nem a külső a döntő,hidd el. Míg fiatal voltam volt egy ideálom,egészen addig,míg az ideálom szöges ellentétét képviselő lány meg nem fogott a személyiségével. Azóta a belső az amit igazán nézek ha egy kapcsolatot akarok kezdeményezni valakivel.
2017. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Senkinek nem magyarázzák el általában, reálisak-e az elvárásai. Szemszínt meghatározni szerintem hülyeség, de mondjuk mivel az emberek nagy része négy színen osztozik összesen, ezért igazából tök mindegy, mindegyik szín viselőivel találkozol nap mint nap szép számmal, szóval hacsak nem direkt citromsárga szemű embert keresel, de lehetőleg heterochromiával, és a másik szeme lila legyen, akkor azért túl sok nehézséget nem fog okozni, hogy találj egy pl kék szemű párt...
2017. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez mind rajtad múlik. Lehet neked a szemszín fontos, másnak meg más. Nem lehet senkit sem elítélni semmilyen preferenciáért.

Úgyis ahogy egyre idősebb és tapasztaltabb leszel, atértékelődnek a dolgok, változnak az igények, ahogyan magadat is egyre jobban megismered. Keress, randizz, próbálkozz, de mindent tisztességesen, becsületesen csinálj, úgy, ahogyan elvárnád, hogy mások viselkedjenek veled. Ez a legfontosabb.

A többi pedig majd kialakul :)

2017. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 17. 19:21
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Kanyarodjunk vissza a legelejére. Én azt mondom, hogy maga a társkeresés hülyeség. A társadra, akiből nyilvánvalóan csak egy lesz, majd rátalálsz valamikor, véletlenül, és érzed, hogy ő a lelki társad. A társkeresés viszont arról szól, hogy a számodra elfogadható, de koránt sem igazit teszed társaddá.

Nem mindegy, hogy egyszer csak rábukkansz valakire, aki minden részletében kifogástalan, és beleszeretsz, vagy elmész a piacra azzal a szándékkal, hogy ma haza viszel valamit onnan, előre megszabott feltételekkel, és akkor az úgy oké lesz, mert végül is nagyjából olyan, amilyet te akartál. Nem, az emberek még mindig nem tárgyak! Sokan az autójuk iránt mélyebb szerelmet táplálnak, mint néhány előre megszabott feltételből született erőltetett kapcsolatban a felek egymás iránt.

23F

2017. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Addig reális, amíg találsz az elvárásodnak megfelelőt. Vannak olyan tulajdonságú emberek, akikhez semmiképp se tudnék vonzódni, de ettől független sose volt probléma a pártalálás.
2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen. Ha találkozol az igazival akkor úgyis felül lesz írva az összes elvárás és kritérium, semmi nem fog számítani, érezni fogod hogy Ő kell neked úgy ahogy van.
2017. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!