Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy olyan 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 26 éves férfiról, akinek a leghosszabb kapcsolata 7 hónapos volt?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy jól néz ki, pénzes és komnunikatív, nem volt szerencséje a lányoknál. 3-6 hónapos kapcsolatai voltak, komolynak indult mind csak mégsem működött.
2017. okt. 17. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt három dolog közül egyik sem létszükséglet egy jól működő, tartós kapcsolathoz.
2017. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mit kellene erről gondolni ? Dunát lehet rekeszteni az ilyenekből.
2017. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kén_ ***** válasza:
Azt, hogy van valami baj. Ha komolynak indultak, ám mind 3-6 hónapos volt, akkor elég nagy önhittség kell ahhoz, hogy azzal letudja az illető, hogy "há' nem vót szerencsém Mónika!"
2017. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki és még nagydumás is, akkor csak rosszul jöhet ki ebből az egészből: a nők arra gondolnak, hogy biztos a könnyű kalandokat hajszolta végig, és ezek közül némelyik elhúzódott pár hónapig. A "nem volt szerencséje" részt nem fogják elhinni :D
2017. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy képtelen vagy komoly kapcsolatra, mert nem tudsz kötődni, megunsz hamar mindenkit, az első adódó nehézségnél megfutamodsz...nem feltétlen gond, ha ilyen ember vagy, mert az ilyen emberek izgalmasak, kalandszeretőek, de komoly kapcsolatra...nem hiszem, hogy mernélek téged választani, látnám előre, hogy pár hónap és tschüss :D

21L

2017. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne sírj cicám!

nekem a leghosszabb 13 hónap volt és 25/L vagyok!

2, 5 éve egyedül!

2017. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudnám komolyan venni.
2017. okt. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
42%

Und?Kit érdekel?Ha téged zavar,akkor ne randizz vele.Ennyi.Majd talál magának másik nőt,aki nem ilyen pitiáner dolgok miatt fog róla ítélkezni.

Én csak azért szóltam ehhez a kérdéshez hozzá,mert én nekem a leghosszabb komoly kapcsolatom másfél év volt.

Ez is nagyon komolynak indult,de a veszekedések és a nő részéről való féltékenykedések miatt rövid időn belül szétmentünk.

Egyébként az a nő,aki ilyen miatt ítél el egy férfit,az annyit is ér.


30/F

2017. okt. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondoltam, legalábbis ezzel kapcsolatban. Azóta már hat éve boldogan élünk.
2017. okt. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 Ennyi erővel lehetne mondani, hogy amelyik pasinak nem volt kapcsolata, az annyit is ér? Csak mert most te is ítélkeztél, szép öngól volt.

Én nem ítéltem el emiatt, de amiket állítottam róla, azok szinte biztos, hogy igazak. Vannak, akik független típusok és nem megy nekik a kapcsolatosdi. Megijednek a kötöttségektől, vagy senki sem elég jó nekik(legalábbis ezt hiszik). Az pedig, hogy mondjuk eszébe jut, hogy csaladot akar és ehhez keres egy nőnemű alanyt, és úgymond "megállapodik", de közben ugyanúgy falja tovább a nőket...hát kösz, de én ezt inkább nem kockáztatom meg.


Egyébként eddig 2 olyan, 24 éves pasival randiztam, akik szimpik voltak, de mondták, hogy amúgy nem volt még pár hónapnál hosszabb kapcsolatuk. Mivel nem akartam emiatt ítélkezni, nem érdekelt, randizgattunk tovább. Aztán kb 1 hónap elteltével mindkettő rámunt, ahogy az összes elődömre is. Szóval hidd el, ha valakinek soha nem volt kapcsolata, azért általában nem más a felelős, hanem a saját beállítottsága.

2017. okt. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!