Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gaz hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gaz hogyha egy 20eves pasi felenk a csajokkal szemben es leghosszabb kapcsolata eddig max 2 honap?

Figyelt kérdés
..ami perpill velem vaan xD
2010. aug. 13. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, bár nem ártana, ha valami módon magabiztosabb és bátrabb tudna lenni.
2010. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Ennél csak az a nagyobb gáz, ha egy 20 éves pasi úgy ír, mint egy 12 éves kisp*csa: "vaan" "xD" és hasonlók...
2010. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz???

Nem lehet mindenki nyomulós macsó, meg majd megtalálod magadnak azt a lányt akinek pont ez a félénkséged fog bejönni!

Am az én exem is ugyanilyen volt és utána 5 évet volt velem!

2010. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem ide tartozik,es bocsanat h 17 vagyok :)
2010. aug. 13. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
igen, gáz
2010. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz.:) Nem lehet mindenki egyből nyílt, meg macsó.-.-" A macsóskodás amúgy sem jön be.

Milyen lenne, ha mindenki egyforma lenne?

2010. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

ÉN 21 ÉVES VAGYOK!!


NEKEM CSAK PÁR NAPOS BARÁTNŐIM VOLTAK ÚGY 6- 7-8 ÉVVEL EZELŐTT!!!


NEMHOGY KÉT HÓNAP.


Beletörődtem, abba a dologba, hogy a lányok nem fogadnak el....

Már nem érdekel, úgy fogok élni mint egy robot. Mikor melózni kezdek, elmegyek és ledolgozom a 8 órát tisztességgel, aztán hazamegyek és leülök a tv elé....

Egyedül és magányosan fogok megpusztulni. és nem lesz olyan aki megsirasson majd...

Nem fogok gyerek nevetgélést hallani vagy sírást. Nem fogok meleg és kedves mosolyt látni a barátnőmtől vagy egy ölelést, Nem fogom látni a bánatát a szomorúságát, hogy átölelve megvigasztaljam...

Nem lehetek nagypapa, hogy lássam az unokáimat felnőni...


Mert még családom sem lesz, mert nem felelek meg a „nők új világ fajta elvárásainak”.


A sok nő lenézi a nem menő csávóókat....

Szánalom...

Küzdöttem egy lányért akkor, és ha kimondhatta volna...


...Mit akarsz teeeeee, hát nem zsőlés a hajad, nem jársz menő ruhákba, Jah még béemvébd sincs? Akkóó Huzzá máá el te kis csikóó...még péénzed sincs? Mi keresni való itt TEE KIS TÖKHÖS TÁKNYÖS KÖLÖK GGRRR...


A mai lányok ezen a szinten vannak, és mire rájönnek, hogy az általuk képviselt értékeknél van sokkal több, akkor már későn jönnek rá....


Nagyon tisztelem a nőket,mondom a nőket és a normálisakat!!! A mai tizenéves, MEG A HUSZONÉVES csitrik (TISZTELET A KIVÉTELNEK) csak blikket tud olvasni, meg mónikát nézni... Jah meg iwiwezni, myvipezni.... NO MEG BULIZNI

Állítom több a virtuális barát az interneten, mint a való életben...

2010. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

23:17

szerintem nagyon is igazadvan!egyetertek veled,es orulok h meg van valaki aki igy gondolja ezt az egeszet..

amugy en 17/L vagyok es a pasim 20eves es neki sincs bmwje es nem olyan tipikus nagy macso csavo de valahogy jobban erzem vele magam meg minden mint peldaeul egy nagymeno csavoval aki rohadt gazdag de mellettem meg vagy 5csaja van.

szoval szerintem sem ezen van a lenyeg..de ugy ahogy a pasiknal is vannak kivetelek,szerintem vannak lanyoknal/noknel is normalis fajtak,remelem hogy talals zmagadnak egy normalisat akinek tenyleg nem az a lenyeg.:)

es koszi h megosztottad a velemenyed.

2010. aug. 13. 23:26
 9/11 anonim ***** válasza:
23:17-nek. Azért 21 évesen kicsit sötéten látod a világot. 25 éves vagyok, és nekem sem volt még normális hosszútávú kapcsolatom, mert a normálisak foglaltak, más meg minek. Így kiterveltem egy világmeghódítós őrült gonosz tervet, ami pedig ennyi: megkúrok mindenkit, aki az utamba kerül (persze y kromoszóma kizáró ok), amíg egy normálissal nem találkozok. Eddig jól elvagyok.
2010. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz,mert csak a nyomi psiknak van bátorságuk(mert nekik muszáj annak lenni,mert a csajok úgyse fognak kezdeményezni,nincs vesztenivalójuk,meg talán az egójuk se akkora),ettől szenved minden jó csaj,h egy jó pasi se kezd ki velük...
2010. aug. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!