Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

Olyan nőre gondolok, akit tényleg nagybetűs nőként tudnak kezelni a férfiak, és nem az jut elsőre az eszükbe h hogy dugnák meg. Hanem valóban úgy tudnak viszonyulni hozzá hogy az a nő a nagybetűs nő, akit tisztelni kell.


Van ilyen nő? És ha igen, milyen belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie h ilyen legyen?



2017. okt. 18. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nő mindenkinek más lesz az alapján, hogy mit keres a férfi a "nagybetűs nő"-ben.

Nincs olyan, hogy valaki a Föld összes férfijának ideálja

2017. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én személyes véleményekre vagyok kíváncsi.


Tudom h nincs olyan nő aki a világon mindenkinek bejön és egyformán azt az érzést váltja ki.


Légyszi egyéni véleményeket írjatok, köszi.

2017. okt. 18. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki másképp gondolja. Hogyha valaki megteremti magában ennek az elméletét, hogy mit is jelent számára a NŐ akkor meg van.
2017. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Belső tulajdonságok:

vannak céljai

ki áll saját magáért

nem hagyja, hogy a földbe tiporják

segítőkész

tudja, hogy a hol a határ az önzőség és az önzetlenség között

mindig szakít magára időt

kompromisszumra kész

nem egoista

nem agresszív

nem papucs

tisztelettudó

hűséges

magabiztos

gyereke(i)nek hiteles anyuka

szereti és tiszteli saját magát

2017. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Heart of Darkness ***** válasza:
96%
Én minden nőt tisztelek addig a pontig amég nem ad rá okot, hogy ne tegyem. Bár én minden emberrel így vagyok. Nem igazán értem amúgy a kérdést.. lehet csak én gondolom alao dolognak azt, hogy illő megadni a tiszteletet?
2017. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen egyet értek a 4. válaszolóval és egyébként én ilyen nőnek tartom magam. Soha nem akart velem senki szexkapcsolatot kezdeni, vagy egy éjszakát. Mindig csak komoly kapcsolataim voltak. A férfi ismerősök mindig tisztelettel beszélnek rólam a hátam mögött is. Ami nekem baromi meglepő, hogy párom barátai is gyakran kikérik a véleményemet az aktuális kiszemeltjeikkel kapcsolatban. Én nem gondolnám, hogy ekkora nagy példakép lennék, akinek adni kell a véleményére.

Igazából szerintem a férfiaknak nagyon jó érzékük van ehhez. Pontosan tudják, hogy ki az, aki nem ér többet egy dugásnál. De ez mind azon múlik, hogy te mit sugárzol, és mit csinálsz. Sok csajt ismerek, akik állandóan hajtogatják, hogy mekkora szemetek a pasik, csak dugni akarnak. Miközben ők teszik szét a lábukat bárkinek, aki megdicséri a hajukat. A tartás nagyon fontos egy nőnél. Nem érdekel milyen hú de jó pasi, amíg nem bizonyítja be, hogy komolyan gondolja velem, addig ne várjon semmit tőlem. Illetve az is fontos, hogy a tettek és a szavak összhangban legyenek. Nem elég azt hangoztatni minden randin, hogy jajj bennem van tartás, komolyan tervezek, hogyha amúgy odaadod magad bárkinek.

2017. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem rajtad áll, nem a nőkön. Furcsa, hogy azt gondolod, ki kell bárkinek érdemelni az alapvető tiszteletet, hogy teljesértékű emberként bánjanak vele. Szerintem ez a nulladik fok, innen mehet fel vagy lefelé a skála.
2017. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
áruljátok már el, miért kellett lepontozni a 6. válaszolót, mikor teljesen leírta az igazságot???
2017. okt. 18. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert maximum a te igazságodat írta le, nem az enyémet.
2017. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert azok a nők, akik csak dugásra kellenek mindenkinek nagyon nagyon érzékenyek erre a témára. Természetesen bárkinek szarul esne azt hallani, hogy "igen is hogy a te hibád, hogy minden pasid megcsal, vagy mindenkinek csak szexre kellesz". Abszolút érthető, nekem is szarul esne..
2017. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!