Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki csak fájdalmat kapott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak fájdalmat kapott, de örömöt még soha a másik nemtől az már érezte azt, hogy jobb lenne nem is élni, mert így semmi értelme? L

Figyelt kérdés
Persze lehet mondani hogy sok jó dolog van az életben aminek lehet örülni, de sztem aki hozzám hasonlóan soha nem élte át a kölcsönös szerelmet és sosem volt senkije, az tudja mennyire üres egy idő után minden, bármit is csinál az ember. És az a legrosszabb hogy nem csak a magány fáj hanem a viszonzatlan szerelem is, mert persze én képes vagyok megszeretni valakit, csak viszonzást nem kapok. Még soha nem okozott nekem örömet férfi csak fájdalmat. És nagyon elegem van már belőle, teljesen kiöli ez belőlem az életkedvet. Ja és nem a 18-20 évesekre gondoltam mert mögöttük még nincs annyi magányos, keserves év. Hanem az idősebbekre akik tényleg végig kínlódtak már 10-15 évet.

2017. szept. 9. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az élet egyetlen öröme a kapcsolat lenne. Az nagy gond lenne. Szerencsére az életnek ezenfelül is bőven van értelme.


Pl utazás, hobbi, tanulás...

2017. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Sokkal több fájdalmat kaptam eddig mint szeretetet az életben és én még mindig bizakodom. Tégy te s így.
2017. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Az utazás meg hobbi egészen más típusú örömforrás, nem pótolja és meg sem közelíti azt amit a szerelem és a testiség ad. De gondolom neked már volt aki szeretett és akit szerettél, így nem értheted milyen az ha soha senkivel, és hogy mennyire jelentéktelen lesz egy idő után minden más.

2017. szept. 9. 23:12
 4/21 anonim ***** válasza:
Engem pár embert leszámítva mindenki utál ezen a földön, így ettől függetlenül is utálok élni.
2017. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 hogyan utáljalak ha azt se tudom ki vagy?
2017. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd nem tudom milyen lehet ha mindig viszonzatlan, mivel én már voltam nős de elváltam. Ő volt az egyetlen nő az életemben eddig. Nem mondom hogy nem voltak szép évek, de a vége így is rossz lett.

Abban egyetértek hogy semmi más nem pótolhatja azta fajta hiányt. Hiába csinálok én is ezer féle dolgot, mégis ott van az hogy egyedül vagyok. Kb mintha csokit akarnék minden porcikámmal de gyümölcsöt eszem, szóval nem helyettesítheti semmi más.

De! Nem szabad erre így rápörögni mint most te teszed! Valóban ezer jó dolog van még ezen kívül az életben! Sorolhatnám most de biztos tudod mikre gondolok.

Alakíts ki egy olyan életet ami a te vágyaiddal, kedvenc dolgaiddal van tele. Ne foglalkozz vele ki mit mond, te érezd jól magad.

Egyébként kíváncsi lennék miért nem jött még össze neked eddig legalább egy beteljesült szerelem?

2017. szept. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6

Már nem tudom jól érezni magam így. Már nem 18-20 éves vagyok. Fiatalabb koromban azt csináltam amit írsz, azokra a dolgokra koncentráltam amiket szeretek csinálni, éltem azt az életet amit szerettem volna és úgy voltam vele hogy úgyis jön majd valaki ahogy mindenki másnak. De teltek az évek és nem jött és mindegy volt hol élek, hova megyek, kikkel ismerkedek akkor sem jött olyan aki viszont szeretett volna. És emiatt azok a dolgok amik addig örömet okoztak jelentéktelené váltak.

2017. szept. 10. 00:12
 8/21 anonim ***** válasza:

Én 25 éves leszek, de pár hónapja adtam fel végleg a dolgot. Már őszintén nem tud érdekelni, hogy valaha is lesz-e valakim vagy sem.

4 olyan lány volt akikért őszintén odavoltam, nem a testi kapcsolatot, hanem az őszinte kapcsolatot kerestem. Mind a négy pattintott, pedig mindig jól indult, én mindig őszinte voltam, de a végén mindig volt egy bizonyos " de ". Volt amelyikért hatalmas változásokat okoztam az életemben csak hogy elérhessem, nem segített.

Aztán valahogy átértékeltem a dolgokat, más dolgokra koncentrálok, mert más is van az életben ami boldoggá tud tenni, és még sokkal elérhetőbbnek is érzem, az sem könnyű út, de itt legalább csak az számít, hogy én mennyi energiát fektetek a sikerbe, ha eleget, akkor meghozza gyümölcsét, nem maradok koppon.

2017. szept. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Igen

Bővebben:

Azt, hogy lehet élvezni az életet magányosan is, általában olyanok mondják, akik vagy párkapcsolatban vannak, vagy voltak már, de barmikor újra beléphetnek egybe. El sem tudják képzelni, milyen amikor az ember majd beledöglik az egyedüllétbe, amikor azt látja maga körül, hogy már mindenki családot alapít, te meg ott állsz, és szinte pánikban vagy, hogy mennyire késésben vagy...

Kedves kérdező ezt a kerdést akár én is kiírhattam volna (persze a másik nemi nézőpontból) annyira igaz rám is. Sokszor gondolkoztam mar azon is, hogyha tényleg egyedül kell meghalnom, akkor az törtenjen minnél előbb.


31/F

2017. szept. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
igen, minden nap ezt érzem
2017. szept. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!