Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több a szép, értékes szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több a szép, értékes szingli nő, mint a helyes, sármos, intelligens férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lettem figyelmes, hogy a fiatal, csinos, értelmes lányok nehezebben találnak hozzájuk illő párt.

A normálisabb férfiak nagy része foglalt.

Sokkal több a "jó" szingli nő, mégis, a férfiak sírnak, hogy milyenek a mai csajok.


Miért van ez a jelenség ?


2017. okt. 19. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Én meg azt vettem észre, hogy a csinos, fiatal, értelmes lányok egy görög félistent akarnak maguknak és ezért vannak egyedül.

A normálisabb férfiak pedig keresnek egy olyan nőt aki nem a tökéleteset hajkurássza.


Aztán persze a csinos, fiatal, "értelmes" lányok itt sírnak, hogy nincsenek normális szingli pasik. Na vajon miért... :)

2017. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Warrior, annyi helyen olvasható, hogy mekkora macsó vagy 30 évesen.

Hogyhogy a gyakoris kérdések válaszolgatása a legjobb esti programod? :D

2017. okt. 19. 19:20
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Jagszi a nők álma. Rémálma. :D
2017. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

leírom én mi a helyzet:

1. nincs több jó nő mint férfi

2. főleg akkor ha hozzávesszük az is hogy értelmes, mert akkor nemhogy több nincs, hanem alig van

3. igazi párt találni mindkét nemnek nehéz

4. a csinos lányok azért tűnnek annak mert rengeteg optikai tuningra van lehetőségük, míg a férfiak többsége nem él ilyesmivel

5. az a maroknyi értékes nő (az én olvasatomban = feleségnek való) 25 éves korára már rég házas, míg sok férfinak barátnője sem volt még ennyi idős korára

6. gondolom te is meg vagy győződve arról hogy valami exkluzív csúcskategóriás nő vagy, de sajnos nem jutott neked valami bájgúnár milliomoscsemete, pedig tényleg feszes a tested és még diplomád is van (hűha!), úgyhogy igazán kijárna neked is, és hogy ez csak a férfiak hibája lehet


...és még sorolhatnám, de röviden a válasz: Nem.

2017. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi számít normálisnak?
2017. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én minden nap látok egy helyes,sármos, intelligens férfit amikor tükörbe nézek ;)
2017. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A legrosszabb ***** válasza:
11%
Érték? Van bennük olyan? Egyik flúgosabb, mint a másik.
2017. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

#2

Mégis hol olvasható, hogy én valami nagy macsó lennék?

Egy egyszerű logikus választ adtam a kérdésedre amire 90%-ban a gyakorikérdéseken elhangzottak alapján és az abból levont tapasztalatok, következtetések okán jutottam.


Egyébként meg, holnap egyik lánnyal alszom együtt, holnapután egy másikkal randizom és vasárnapra is lenne programom, ha épp nem kellene dolgoznom.

Ma pedig örülök, hogy végre egymagam vagyok és nem kell senkihez igazodnom egy fárasztó nap után.

2017. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak az önmagát kereső ember keres mindih mád nőt az egójának kielégítésére. Ez már több, mint szánalmas Jagszi.
2017. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* mindig, más
2017. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!