Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Miért van az, hogy állandóan azok a nők néznek ki maguknak akik nekem pont nem tetszenek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan azt tapasztalom, hogy azok a lányok akik nem az eseteim és még csak nem is nagyon ismernek azok akarnának velem kapcsolatot, de ha én kinézek magamnak egy olyan nőt aki nekem tetszik akkor állandóan azt érzem mintha egy igen komoly állásinterjún vagy vizsgán találnám magamat.


Van lakásod? van autód, mivel foglalkozol?Hány diplomád van? Mennyire tudnálak kihasználni??Már csak ezt nem kérdezi meg..


Mintha minden kérdés arra irányulna, hogy ha ezek mind meg vannak akkor lehetünk együtt, ha nem akkor nem.

Holott a nők elvileg érzelmi lények mégis állandóan azt tapasztalom, hogy érdekből választanak párt.

Mármint azok akik külsőleg tetszenének.


Kérdésem az, hogy mi az oka annak, hogy azok akarnak engem akiket én biztosan nem akarok??


Miért van az, hogy aki meg vonzana mert meg van a kémia arról meg rövid idő alatt kiderül, hogy ő minden pasit vizsgáztat és végül majd érdekből választ párt?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg tetszik és vonzó a számomra, de ugyanakkor nem egy önző HP, hanem van szíve is?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg és belsőleg is passzol hozzám, akinél azt érzem , hogy a másik felem?


Van még ilyen nő manapság???



2017. okt. 19. 23:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor ébredjetek már föl! Azért néznek ki számotokra csúnyább nők, mert férfiban kb. pontosan olyanok vagytok, mint azok a nők a női kategóriában.


Óóó, tényleg csinos, jó alakú. kedve, mosolygós nő kellene? Tééényleg? Na ne mond! Ezzel csak az a baj, hogy az ÖSSZES férfinak ilyen kellene!

Azt tudtad, hogy egy ilyen nő 1000 meg 1000 férfi közül választhat? Mitől lennél pont te a befutó? Hmmmm?


Ha 30 évesen nem jött össze, annak mi lehet az oka?


Képzeld, nekem is az ilyen lányok tetszettek, sosem adtam alább. A különbség kettőnk között az, hogy nekem mindig is pontosan olyan lányok voltak a partnereim. Jelenleg már feleségem van, 40 éves, de brutál külsőleg, és a természete is nyerő. Van tartása, a mai napig vannak céljai, vagyis céljaink.


Elmondok egy titkot, hol cseszi a legtöbb férfi! A viselkedésével. 5 perc után érzik a nők, hogy a férfi lement kutyába. Bájolognak, jópofiznak, tucat+1 kommersz nulla unalmas, széria felhozatalból egy. Mi ebben a nyerő??? Azt is tudomásul kell venni, hogy nem tetszhetsz mindenkinek. Fontos szabály, hogy nem futunk a szekér után, ami nem vesz fel.


Tudod az a szép az egészben, hogy mindenki önmagát "árulja" minden percben. Mindenki ezerrel hajt a csomagolásra, de tartalommal mi lesz?

Vagy itt egy példa: "2 nyelven beszélek, egy multinál dolgozom 600EFt nettóval, hetente 5X edzek, anyukám szerint jól nézek ki, érzelmes vagyok, divatosan öltözök..." Oké, és most??? Mi van??? Ez most helyjegy egy nőhöz? Attól hogy te éppen itt vagy ott tartasz, miből gondolod, hogy kellemes partner is lennél egy nőnek?


Na az van, hogy ez a konzumidióta kirakatvilág kimosta az agyakat! Szóval semmi sem JÁR, semmi sem JÖN, csak azért mert TE azt úgy gondolod! Igazából a kutyát sem érdekli mit gondolsz magadról, mivel mindenki 10X többet képzel magáról mint amilyen a valóságban. Amiben hiányt szenvedsz, na az a TE saját bizonyítványod!


Jó reggelt...

2020. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező ez hülyeség, hogy anyagiakban mérünk mindent,az a probléma hogy beskatulyázol minden egyes nőt. Akkor mi is mondhatnánk ilyeneket, hogy minden pasi a szerelmet és a szeretetet a hímtagjához viszonyít.


Nem tudom ez a jelenség miért van. Pl. szimplán barátkozásnál, én is azt tapasztalom, hogy levelező oldalakon akikre ráírok nem válaszolnak, de akik meg számomra ijesztőek azok meg írnak dögivel. Nem jöttem rá a jelenség okára én sem. És én nem skatulyáztam anyagiakra senkit, csak szimplán nem egyezik a szimpátia, aki nekem szimpi, én nem, aki nekem nem szimpi azok meg jönnek ezerrel. Na ez miért van?

2020. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!