Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Miért van az, hogy állandóan azok a nők néznek ki maguknak akik nekem pont nem tetszenek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan azt tapasztalom, hogy azok a lányok akik nem az eseteim és még csak nem is nagyon ismernek azok akarnának velem kapcsolatot, de ha én kinézek magamnak egy olyan nőt aki nekem tetszik akkor állandóan azt érzem mintha egy igen komoly állásinterjún vagy vizsgán találnám magamat.


Van lakásod? van autód, mivel foglalkozol?Hány diplomád van? Mennyire tudnálak kihasználni??Már csak ezt nem kérdezi meg..


Mintha minden kérdés arra irányulna, hogy ha ezek mind meg vannak akkor lehetünk együtt, ha nem akkor nem.

Holott a nők elvileg érzelmi lények mégis állandóan azt tapasztalom, hogy érdekből választanak párt.

Mármint azok akik külsőleg tetszenének.


Kérdésem az, hogy mi az oka annak, hogy azok akarnak engem akiket én biztosan nem akarok??


Miért van az, hogy aki meg vonzana mert meg van a kémia arról meg rövid idő alatt kiderül, hogy ő minden pasit vizsgáztat és végül majd érdekből választ párt?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg tetszik és vonzó a számomra, de ugyanakkor nem egy önző HP, hanem van szíve is?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg és belsőleg is passzol hozzám, akinél azt érzem , hogy a másik felem?


Van még ilyen nő manapság???



2017. okt. 19. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

csípem mikor valaki 2 kategóriába akar besorolni több milliárd egyedi nőt


az én nő ismerőseim között(~1000 fő) egy pár ilyen beteg...uh ne szóld le mindet


férfiként am dolgod anyagi biztonságot teremteni...a luxus nem elvárás

2017. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
11 nem azért dolga anyagi biztonságot teremteni, mert férfi, hanem mert felnőtt ember.
2017. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem állás, de szerepinterjú, egymás párjának szerepe. Szóval mindketten interjúztattok pár hétig.

Hülye kérdésekre ne válaszolj. Ezekből én egyre sem válaszolok. Megmondanám, mielőtt ilyenekre válaszolok, inkább megismernélek. Eféle semmiségek ráérnek, amikor már nyitottak vagyunk egymás felé kapcsolatra.



Gyakorolj elemzést. Nincs gyakorlatod látni a különbséget. Példa kedvéért, én ránézésre látom mennyire passzolna hozzám valaki.., százalékosan lebontva.

2017. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%
Brühühühűűűű jajj isztenem isztenem egyem meg a szívedet.
2017. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem szabad általánosítani, nem minden nő ilyen, mondom ezt annak ellenére, hogy eddig csak anyagias nőkbe futottam és továbbra is keresem a kivételt.
2017. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

1#-es Pont ez a baj, hogy nem találom sehol és nem tudom hol keressem.



6#-os Normális nő az kellene, aki tetszik külsőleg, itt ne az agyon plaztikázott idióta, elmebeteg, önző, önkép zavaros hp-ra gondolj.


Egy természetes, szép arcú, mosolygós, jó alakú lányra, aki őszinte, normális értékrenddel rendelkezik, nem érdekből választ párt, figyel a másikra is és nem csak azzal foglalkozik, hogy minden úgy legyen ahogy ő akarja és hogyan tud hasznot húzni a másikból.


Úgy érzem nem extra kérés, de még sem találok ilyet.


Lehet mondani, hogy rossz helyen keresek, de én már kerestem mindenhol, a másik meg az, hogy mikor vissza kérdezek, hogy hol vannak ezek a nők, általában mély hallgatás a válasz vagy sértődés vagy agresszív támadás.



7#-es először is itt te vagy aki fröcsög, nézd meg amit írtál.

Abban igazad van, hogy nem lehet általánosítani, én pedig elkövettem azt a hibát, hogy nem írtam oda, hogy tisztelet a kivételnek.De!!mivel a kérdésem egyik része az, hogy hol találok ilyen nőt, ebből ki lehet következtetni, hogy bízok még abban, hogy valahol vannak még ilyen nők.


Azt mondod lövésem sincs az életről, akkor te most pont azt csinálod amivel vádolsz, bekategorizálsz engem úgy, hogy nem is ismersz.

Elmúltam már 30 és több mint 10 évig dolgoztam nőkkel, velős tapasztalatom van velük kapcsolatban.

Nem csak engem ért sérelmekről van szó, hanem barátokat ért vagy amit a saját szememmel láttam, hallottam a hétköznapokban.

Vannak normális nők, meg olyanok is akik nem érdekből választanak párt,olyan is aki ápolja a párját, ha az beteg, de én ezeket a nőket a korosztályomban nem találom, sőt.


Én a többségről beszélek, mert abban viszont biztos vagyok, hogy több olyan nő van akiről én beszélek, mint akikre te gondolsz, ha ez nem így lenne, már találkoznom kellett volna olyan nővel akit keresek..



9# Te szintén nem ismersz és vádaskodsz.

Felszínesnek nem mondanám magamat, pont azért mert rengeteg felszínes nőt ismerek, van köztük csinos is, de annyira mesterkélt, megjátszott a viselkedésük amire én nem vagyok velő, mert nem őszinte, sokszor pont az a baj, hogy ezen átlátok, ezt persze ezek a nők ki nem állhatják és ilyenkor agresszívba mennek át..


Képzeld el, hogy többször volt már, hogy olyan lánnyal próbáltam meg és adtam esélyt aki külsőre nem tetszett, próbáltam meggyőzni magamat, de egyszerűen nem ment, pedig megpróbáltam.

Jó emberismerő vagyok, nem vagyok tévedhetetlen, de azért azt az ember érzi belül, hogy ki az akivel egy hullámhosszon van és még tetszik is neki és ki az akivel ez nincs meg és csak egy erőltetett valami az egész.

Pl olyan lányt is ismerek akire külsőre azt mondanám, hogy csinos, helyes, de soha nem kezdenék vele, mert belsőleg borzalmas csak, hogy ne az jöjjön le, hogy állandóan a külsőségekre megyek..


"Vannak szép lányok szép lélekkel, igen, vannak, de ők általában foglaltak. Rájuk már ideje korán lecsapnak a fiúk, így nem könnyű ilyet találni, ez való igaz, mert ritka kincs. "


Fején találtad a szöget én ugyan ezt gondolom, éppen ezért nem értem a felháborodásodat, hiszen te is elismerted, hogy az ilyen lány ritka kincs és hamar elkel, tehát, ha ez a típus ritka, akkor viszont a másik típusból van sok.

Én pedig a többségről beszéltem.



10# "Akkor miért is a csúnya nőket szidod? Nem látod magadban a roha.dt nagy iróniát? :-)"


Mutasd meg konkrétan mikor szidtam a csúnya nőket??

Nem látom magamban az iróniát, az írásodból annál inkább ;)


"Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy az embernek magára kell erőltetnie bárkit, hogy legyen valakije..

De ha ilyen ostobaságokat hordasz itt össze, ennek megfelelő a válasz neked is. "


Nem hordtam össze ostobaságokat, egy témát vetettem fel amire te elkezdtél fröcsögni.


A mondandód lényege, hogy ne erőltessem magamra azt aki nem tetszik, de ugyanakkor ne is panaszkodjak, hogy az aki meg tetszik arról mindig kiderül, hogy érdek.

Tehát magyarul a nők úgy jók ahogy vannak, érdek emberek vannak, fogadjuk el és ez így jó ahogy van nem kell változtatni semmin

Akkor ki is hord itt össze ostobaságokat??

ja a mosolygó fejet én is oda teszem, hogy még cinikus is legyek mint te :-)


Kíváncsi vagyok, ha te minden pasival aki tetszik neked azt tapasztalnád, hogy úgymond vizsgáztad, hogy milliárdos vagy-e, tökéletes-e a tested és beszélsz e 4 nyelven, mert, ha nem akkor kevés vagy hozzá és egy szar alak, mind ezt úgy, hogy az a férfi aki ezt elvárja tőled, nem milliárdos és nem beszél 4 nyelven..


Akkor is így állnál ehhez a témához??Csak szimplán, áá túllépek, aztán jönne 3 olyan pasi aki nem vonz, megpróbálod velük, de nincs meg a kémia,ezért nem működik.

Később tovább keresel és jön egy következő pasi aki tetszik, nem csak külsőre, stílusra is és a kisugárzásra is, majd azt tapasztalod, hogy ugyan úgy 1-2 hónap alatt egyre jobban vizsgáztat, hogy akkor mid is van, mert, ha semmid akkor szar ember vagy és kevés vagy hozzá, de ő szintén nem rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, tárgyakkal amiket elvár tőled.


Abban az esetben is türelmes lennél és nem panaszkodnál, ha ez menne 10 éven keresztül??


Kötve hiszem, hogy türelmes lennél..

2017. okt. 20. 17:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A "csúnya nőket" nem külsőre értettem, hanem tulajdonságra. Mint gonosz, érdekeket néző, mint olyan.

Így már érted? :)


"A mondandód lényege, hogy ne erőltessem magamra azt aki nem tetszik, de ugyanakkor ne is panaszkodjak, hogy az aki meg tetszik arról mindig kiderül, hogy érdek. "


Nem. A mondandóm lényege röviden, hogy amilyen könnyen átsikkassz azokon a csúnyább ( igen, most a külsőre vonatkozóan), -vagy mondjuk úgy, hogy azokon, akik külsőre nem jönnek be-, éppolyan könnyedséggel kellene továbblépned azokon is, akik a pénzre gyúrnak.


Nem leállni skatulyázni egy egész női nemet.

Nőben sem szeretem, ha bizonyos réteg miatt az egész férfiakat szidja valaki, ugyanis azt gondolom te is belátod, mennyire ostobaság. Akkor most vonatkoztasd a feminista dumát magadra úgy, hogy itt most te vagy belül ugyanaz, csak te a nőket skatulyázod.

Ennyike.


És nem volt fröcssögés az írásomban, irónia igen.


Nem kell hisztizni, ugyanis nagyon is értelmeset értem, iróniától függetlenül. De hát tudom, hogy vannak emberek, akik a tartalmat, kritikát akkor sem bírják el, ha tanulhatnának belőle.


Mások és a körülmények hibáztatása mindig is egyszerűbb volt, az emberek kis egója így védi a törékeny kis lelkét. Azért néha érdemes továbblátni az egón hiszti helyett.

2017. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17# Megmutatnád hol volt itt a hiszti?

Lehet, hogy nálad mást jelent mint nálam.

A nem értek egyet valakivel valamiben, az nálam nem hiszti és ha felteszek egy kérdést vagy megkérdezem a másikat, hogyan érti amit írt az szintén nem hiszti..


Én pont rajtad érzem azt, hogy mivel a nőkről írtam és nem pozitívat ezért ezt te nem tudod elviselni függetlenül attól, hogy igazat írtam vagy sem, egy tüske van benned és mindenképpen vissza akarsz vágni, de nem hibáztatlak, sok ilyen nő van aki ilyen helyzetben egyből támad és a másikat hülyének állítja be magát pedig okosnak :)


"Nem kell hisztizni, ugyanis nagyon is értelmeset értem, iróniától függetlenül. De hát tudom, hogy vannak emberek, akik a tartalmat, kritikát akkor sem bírják el, ha tanulhatnának belőle"


Örülök, hogy felhoztad ezt mert ez pont rád is illik.

És kiegészíteném még azzal, hogy vannak olyan emberek akik magukon nem veszik észre a hibát mert nem akarják vagy megmagyarázzák, hogy az nem hiba, viszont a másik az hülye lesz a szemükben.


Igen az egón néha túl láthatnál, ja és pl nem válaszoltál a kérdésemre.


"Kíváncsi vagyok, ha te minden pasival aki tetszik neked azt tapasztalnád, hogy úgymond vizsgáztad, hogy milliárdos vagy-e, tökéletes-e a tested és beszélsz e 4 nyelven, mert, ha nem akkor kevés vagy hozzá és egy szar alak, mind ezt úgy, hogy az a férfi aki ezt elvárja tőled, nem milliárdos és nem beszél 4 nyelven..


Akkor is így állnál ehhez a témához??Csak szimplán, áá túllépek, aztán jönne 3 olyan pasi aki nem vonz, megpróbálod velük, de nincs meg a kémia,ezért nem működik.

Később tovább keresel és jön egy következő pasi aki tetszik, nem csak külsőre, stílusra is és a kisugárzásra is, majd azt tapasztalod, hogy ugyan úgy 1-2 hónap alatt egyre jobban vizsgáztat, hogy akkor mid is van, mert, ha semmid akkor szar ember vagy és kevés vagy hozzá, de ő szintén nem rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, tárgyakkal amiket elvár tőled.


Abban az esetben is türelmes lennél és nem panaszkodnál, ha ez menne 10 éven keresztül?? "

2017. okt. 20. 23:06
 19/22 anonim ***** válasza:
Kicsi a "minta". Ismerkedj, járj társaságba többet és hátha...
2018. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

28 évesen pontosan ezt tapasztalom, amit leírsz. Lehetett volna számtalan kapcsolatom, hogyha csak annyi lenne az igényem, hogy ő egy nő van puncija nem kell ennél több. Az teljesen normális, hogy egy neked tetsző nőt szeretnél, alihez vonzódni is tudsz kívánod, hogy megcsókold, lefeküdj vele és a reggeli ébredésed tök kellemes mellette és nem olyan, hogy undorodva felkellsz.

Kérdezném egyes válaszolóktól ebben mi a felszinesség? Gondolom nektek is annyira számít a küllem, hogy kívánjátok a párotokat és ne csak szódával elmegy kategória legyen.

Sajnos tényleg vannak érdekekre menő nők és sajnálom, hogy csak ilyeneket fogtál ki ezek egyrészt nem nők másrészt csak jól akarnak járni. Pedig az a vicc ebben, hogy az ember akkor jár jól, ha belátja, hogy milyen kényelemben él, nincs éhezés, nincsenek háborúk és megtanulja mi az elég, nem azt, hogy mindig fogyasztani kell a boldogsághoz. A sikert se szabad akarna az is akkor jön, ha nem akarod. Na de visszatérve viszont észrevettem, hogy az anyagias nők miatt a férfiak a felelősek, mivel sok úgymond "férfinak" elég az, hogy jó segge legyen, formás melle mégha plasztikázott akkor is és képesek mindent megadni egy dugásért, felszínes kapcsolatokért. Hogyha azoknak a pasiknak lenne egy normális értékrendjük nem elégednének meg csak a külsővel hidd el sokkal kevesebb anyagias kiskirálynő lenne.

2018. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!