Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már "művészlélek" típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már "művészlélek" típusú párotok? Érdemes ilyen emberrel kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

A művészlelkek ismérve az élénk képzelőerő, a fantázia, az alkotó készség, és a kreatív megnyilvánulások. Általában kíváncsi a világra, vidám, játékos és sokszor gyermeki. Örömét leli abban, ha valamit ki kell alakítania az életében, legyen ez egy belső tér, egy ötlet, egy kapcsolat vagy szituáció. Önmagát is szívesen alakítgatja, és szívesen fantáziál arról, hogy valami maradandót alkosson a világ számára.


A felettébb érzékeny lelki világuk miatt viszont olykor labilisak, támaszra szorulnak, sokszor egy elképzelt világba menekülnek, ahol békére lelnek. Ezért van, hogy sokan közülük festenek, gitároznak, dalokat, verseket írnak, fotóznak, rajzolnak, stb...


Volt már ilyen típusú párotok? Mennyire lehet velük hosszabb távon kijönni, milyenek egy párkapcsolatban?



2017. okt. 21. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baj ha valakinek van képzelőereje? Már ez is hátrány? Én fotózok. Nem munka, szenvedély. Eddig senkinek nem volt vele gondja. Max bevonzottam a nárcisztikus embereket, akik folyton fotóztatni akarták magukat. Bleh! Amúgy én is élem a hétköznapi életem. Épp csak imádom a természetet járni, kindulni, mindog nálam a fotóstáska. De én is dolgozok és élem az életem, van párom. Ne dimenzionáljuk ezt túl…
2017. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a művészlélek típusú emberek sincsenek mind egyedül.


Ez azt mutatja, hogy van aki gond nélkül elvan ilyen emberrel, más meg vélhetően nem akar ilyen párt.


Elég hülye kérdés, mégis honnan a fenéből tudjuk, hogy neked menni fog e hosszú távon vele, hogy az előnyöket többre tartod e, mint a hátrányokat...


Na meg a művészlélek sem egy egzakt fogalom, elég széles skálán sütik rá az emberekre.

2017. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt és azután egy teljesen logikus gondolkodású, sokkal pozitívabb és odaadóbb srác következett.

Az volt a tapasztalatom, hogy nagyon ritkán beszélt az érzelmeiről a zenész exem, viszont annál jobban inspirálhattam, egy párszor mondta, hogy jól érzi magát velem. Viszont sajnos a viszonzásokhoz már nem volt kedve, ugyanakkor mindig kereste a újabb és újabb inspirációs elemeket, azaz új nőket.

2017. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egész személyiség számít, nem csak részmikrokozmosza.
2017. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Zakkantak! Művész mellé másik művész való .
2017. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt és most is az van.

És egyetértek az egyik előző válaszolóval, miszerint felesleges kiragadni egy ember személyiségének egy kicsi alkotóelemét s csak aszerint megítélni. De azért leírom a tapasztalatom.

Az exem fest, rajzol. Tényleg tehetséges, a MKE-re jár. Egy általa kreált álomvilágban él, lázad a "valódi világ" ellen. Emellett önértékelési gondjai is voltak, meg betegesen féltékeny volt. Talált magának egy új múzsát. Én nem szóltam bele, hiszen ez a szenvedélye. Végül kiderült, hogy a szenvedély a bizonyos nő iránt is óriási, megcsalt. Nagyon szenvedélyes kapcsolat volt, nagyon erős érzelmekkel, összességében jó élmény. De iszonyatosan fájt a vége. Arra jutottam, hogy nem is a másik nőt, hanem a művészetet választotta helyettem.

A jelenlegi párom szintén rajzol, szobrászkodik, vmint verseket írt régebben. Ő megtalálta az egyensúlyt a valós, materialista világ és a saját kis világa között. 3 éve élünk együtt, lassan idejét érezzük a családalapításnak, szóval igen, érdemes kezdeni egy ilyen emberrel :)

Egyébként én is 'művészléleknek' tartom magam, imádok fotózni, írni.

Ha egyébként jól kijössz a kiszemelttel, akkor felesleges arra ráparázni, hogy szeret-e gitározni vagy sem. Ezer és ezer más, ettől független előre nem látható probléma merülhet fel a későbbiekben. Nem lesz attól alkalmatlan egy ember sem egy kapcsolatra, hogy művészetkedvelő.

2017. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én magam vagyok művészlélek, egy családba pedig bőven elég belőlem egy is! :-))
2017. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem kérdeztem az exeimet, hogy érdemes volt-e velem kezdeniük. De gondolom igen, ha 6 és 8 évig voltunk együtt.
2017. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!