Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak annyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak annyit a túlsúlyos nők a társkeresést illetően?

Figyelt kérdés

Ezt találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=lY8rzo4Ik4M


Egy 10/10 srác negyed annyi nőnek kell mint egy 10/10 nő a férfiaknak. Értem már, hogy miért nincs sikerem a nőknél. Viszont ettől függetlenül ha egy veszünk egy testesebb nőt, akkor is bőven van annyi kérője szerintem mint ennek a 10/10es srácnak mert az reálisnak tűnik hogy csak negyed annyira szép és vonzó mint egy 10/10 nő.



2017. okt. 21. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Te nem vagy százas. Olvasd már el akár az itteni nyilatkozatokat...egy-két perverz aki kimondottan a zsírra izgul, de a többi zsírdisznózik már 10 kiló feleslegnél. Látsz egy-két kövér nőt pasival,erre megjegyzed, hogy na, még a kövér nőknek is van pasija. De észre sem veszed magad körül azt a több száz kövér nőt aki a kutyának sem kell.
2017. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert kettő helyett panaszkodik :)
2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Itt mindenki panaszkodik, és nyilván mindenkinek a saját baja a legnagyobb.
2017. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Először is tisztázzuk a "túlsúlyos" fogalmát, ki számít neked annak?


Egy olyan nő, akinek jó genetikai adottságai vannak, simán lehet vonzó akár 10-15 kiló felesleggel is: [link]

Akinek viszont nem szerencsés az alakja és erre még megy 15-20 kiló zsír, az már messze nem vonzó: [link]


Biztos vagyok benne, hogy az első lánynak nincsenek gondjai a társkeresésben, a másodiknak viszont már inkább.

2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 Az első egy fiatal csaj, a második pedig szerintem minimum 40.

Az első kép az több jobbra húzást kapna bőven mint a srác. A második meg kevesebbet talán, de nem sokkal. A nőknek nem sokat kell letenniük manapság az asztalra bármihez.

2017. okt. 21. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A második szerinted 40? Nekem 15 évesen volt ennél rondább testem.
2017. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Amiért annyi 40 kilós pasi panaszkodik a társkeresést illetően.
2017. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

15 évesen így néztél ki ?? Azt meg hogy csináltad ?


#7 Jó csak tudod van egy kis különbség.

2017. okt. 21. 23:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lep meg? Szerinted így sem kaptam volna kevesebb figyelmet.


Nem, nem így néztem ki, ez egy álom volt akkor. Hogy hogy csináltam? Nagyon nehéz volt elérni: ülni kellett a seggemen és zabálnom.

2017. okt. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De intelligens a kérdező... egy testről készült kép lapján meg tudja mondani, hány éves az illető :D. Pedig oda van írva a kép mellé, hogy 33 éves, de ahhoz mondjuk olvasni is kellene tudni. Nekem amúgy PCOS miatt kb. ilyen a testem (vagyis most picit talán jobb, hogy diagnózis óta végre tudom, hogy milyen étrendet és mozgásformát kell követnem, hogy ilyen betegség mellett le tudjak fogyni). De még betegség előtt, kb. olyan testtel, mint az első képes lány, 1, azaz 1 normális kérőm volt 23 éves koromig. Ez alatt azt értem, hogy udvarias és igényes, nem azt, hogy filmsztár arcú és testalkatú. A többi olyan, hogy 2. kérdése már intim természetű, bunkó, igénytelen (itt most tényleg az 5 réteg kosz van a bőrén, kirohadtak a fogai, büdös, zsírosan lóg a haja típust értem), drogos, szellemi fogyatékos, nálam vagy 30-40 évvel idősebb vagy ennek kombinációi.


Egyébként meg Tinderen azt kellene inkább figyelembe venni, hogy a nőt bejelölő pasik 70%-a csak dugni akar, azoknak meg tényleg kb. mindegy, hogy kivel, csak lyuk legyen rajta... így nyilván több match lesz egy női profilnál. Mert a nők nem húzkodnak mindenkit vissza csak azért, mert dugni akarnának, mert a nők többsége máshogy működik. Aki meg balra húzza, az sem tuti, hogy a külső miatt.

Komoly kapcsolatra a férfiak még jobban is válogatnak, mint a nők, ez a tapasztalatom... vagy épp összejönnek vkivel, mert juj, végre van ingyenpuni, aztán b.tatják utána, hogy miért nem feszesebb a tested, miért szólsz be az én tökéletes anyucikámnak, miért nem főzöl így-úgy-amúgy, ha ez a ruha van rajtad, nem engedlek ki a lakásból, szar a humorod, amiért nem röhögsz a vicceimen, és még sorolhatnám is...

2017. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!