Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt tudnátok élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok élni valakivel, aki másba szerelmes?

Figyelt kérdés

A párommal már 4 éve együtt vagyunk, sok mindenen keresztül mentünk már, szeretjük egymást, de most komoly dolgok előtt állunk, amibe nem tudom bele menjek-e annak fényében, hogy ő másba (is) szerelmes.

Mikor összejöttünk egy évig távkapcsolatban voltunk és ő akkor ismert meg egy nőt, akivel azóta is ismerősök facen. Én csak akkor szereztem róla tudomást, amikor hozzám költözött, és folyamatosan pittygett a telefon. Zavart a dolog, talán kicsit túl is reagáltam. Letiltotta miattam, nem is beszéltek egy évig, de aztán valahogy újra és újra előrekült. Idegesített mert nem tudtam ki ő, és hogy miért kell róla hazudni, miért kell azt mondani, hogy senki, amikor képtelen tőle elszakadni. Végül én kerestem meg a nőt, aki elmondta őszintén, hogy nagyon kedvelik egymást, szerinte a párom szerelmes is belé, és talán vele jött volna össze ha őt ismeri meg előbb, de egyébként soha semmi nem történt közöttük és becsüljem meg, hogy velem van. Azért nem beszélt róla soha mert nem akart megbántani, és ha nem szeretne szívből már rég nem lenne itt. És talán igaza is van. A családja, a barátai és ez a nő is az ország másik felén. Itt meg csak én vagyok, a munkája, amit utál és a családom, akik nem kedvelik túlzottan. Mégsem hagyott el. Holott mondtam is neki, hogy elmehet, ha akar. Most lakásvásárlás előtt állunk és jó lenne ha nem hitellel a nyakunkba derülne ki, hogy ő mást akar. De itt maradt. És azóta is minden jó közöttünk, de ez a nő... mindig itt lesz. Lelki társak maradnak, talán neki mondja el, ha valamin összekapunk, vele vigasztalódik, még ha csak facebookon keresztül is. Nagyon zavar. Ti mit gondoltok erről?

25N


2017. okt. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig éltem együtt a húgommal, aki másba volt szerelmes...



Ez egy katasztrofálisan hülye kérdés, hogyan élnék már együtt valakivel, ha nem belém szerelmes?

2017. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, közös lakást vennétek úgy, hogy nem vagytok képesek normálisan, őszintén, felnőtt emberek módjára kommunikálni? Durva...
2017. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ohhh hányan élnek így, csak nincs kimondva. Ettől persze még szép és tartalmas kapcsolatok házasságok tartanak évekig. Nem te vagy az első nő aki ezt tudja és érzi hogy a párja másba szerelmes, attól még teljes értékű kapcs.
2017. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 hogy a francba lenne teljes értékű, mikor másba szerelmes? :D Ez az egész egy hazugság.
2017. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhajtanám a srácot a helyedben, mint a magzatvizet.
2017. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eselytelen. Nem az a legfobb gond, hogy megingott egy kicsit, de ha igazan szeretne elfelejtene es mar reg veglegesen kitorolte volna ezt a masik not az eletebol.. De nagyon ugy tűnik, hogy nem akarja.
2017. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha téged igazán szeretne,akkor nem lenne az a másik! Elöbb v utóbb nem fognak egymasnak ellen allni!
2017. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te az a tipikus onmagadra is veszelyes ostoba kapcsolatfuggo vagy, aki minden szart benyal, ha az hizeleg neki.
2017. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan tudnék, de nem akarnék. Jobban becsülöm magam annál, hogy egy ilyen szánalmas viszonyban akár egy percig is bennemaradjak pótlékként.
2017. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 aki elmondta őszintén, hogy nagyon kedvelik egymást, szerinte a párom szerelmes is belé, és talán vele jött volna össze ha őt ismeri meg előbb, de egyébként soha semmi nem történt közöttük és becsüljem meg, hogy velem van."


DE jó fej, azt a mindenit. Magyarul odadörgölöd valaki arcába, ha megkeres a párja, hogy ja igen, nagyon kedveljük egymást, a párod amúgy valszeg szerelmes is belém btw, de azért nagyon becsüld meg, mert veled van.


Gondolom hatalmas az öröm. :D Istenem.


Nem vagyok szent, vagy akármi, mert én is voltam ilyen szituban. HA annyira nagyon fontos lennél neki, akkor képes lenne megszakítani a kapcsolatot a kedves (másik) szerelmével. Ugyanis ez egy sza.r helyzet.


De ha valakinek belefér, hát élj vele boldogan, meg vegyél vele házat... Csak aztán nehogy a gyerekszületésnél pánikoljon be és léceljen le, hogy neki bizony szerelem kell, meg másra vágyik...

Mer tehát ha ennyire nem volt képes, hogy ha már veled marad, a másikat hanyagolja, akkor sok jóra azért ne számíts.


" Lelki társak maradnak, talán neki mondja el, ha valamin összekapunk, vele vigasztalódik, még ha csak facebookon keresztül is. "


Ez meg az überparasztság teteje. Neked meg nincs önbecsülésed, az a bajod. Te is csak élsz, mert így épp kényelmes, ahelyett, hogy szembenéznél vele, hogy a párod nem tisztel/becsül eléggé. (persze veled van együtt, csak kell neki a másik közelsége is, merthát "képtelen tőle elszakadni". )

26N

2017. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!