Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veled már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veled már olyan, hogy a párod másba volt szerelmes, amikor együtt voltatok?

Figyelt kérdés

Ha igen ,miből jöttél rá, mik voltak a jelek, ha megmondtad neki, hogy rájöttél, hogy reagált rá?!

Személyes tapasztalatok, élmények érdekelnének, ha vkivel volt már ilyen.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem sokat segítene.


2017. jún. 27. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Történt.

Munkatársak voltak. Először csak beszélt róla, sokat, hogy biztos kedvelni fogom mahd, barátnők leszünk, olyan kedves és aranyos. Blabla. Aztán egyre többet beszélt vele Viberen, Facebookon, akkor is amikor randiztunk, akkor is amikor itthon feküdtünk egymás mellett (nem gyakran volt, teljesen más beosztás) és akkor is amikor valamit nagyon magyaráztam neki, nem figyelt rám, mert Ő írt neki.

Találkoztam a nővel, láttam ahogy egymásra néztek, ölelgette őt előttem, elhívta a mi közös nyaralásunkra, gyakran titokban találkoztak (belenéztem egy idő után az üzeneteikbe).

Szóval, borzalmas volt, senkinek nem kívánom azt az érzést, amikor így elárulnak. Hiába könyörögtem neki, hogy hagyjon akkor el, látom hogy odáig van azért a ...., de nem, inkább a hazudozás, a manipulálás (én vagyok a betegesen féltékeny, idióta vagyok, beképzelem csak a dolgokat). Hogy én miért nem hagytam el? Mert egy idióta vagyok (ebben igaza volt), azóta se tudtam elhagyni.

A nő már nincs képben, de azóta volt más ilyen szerelme, akivel hasonló dolgokat játszott el. Most készülök végleg elhagyni, csak sok erő kell hozzá.

Mi a te sztorid kérdező? Legalább őszinte a párod ezzel kapcsolatban? Vagy még nem kérdezted? Miből gondolod, hogy szerelmes?

2017. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez szinte minden kapcsolatban előfordul mindkét félnél!

Ezeket ki kell beszélni! A jó kapcsolat elbírja.

Többnyire nem is történik több. Jön-megy.

2017. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég ramaty egy helyzet, de ha tettlegesen nem tesz semmit és a megoldáson próbálkozik, akkor túl kell együtt vészelni, amíg lecseng..


Sajnos előfordulhat, az én véleméynem is ez, de nem mindegy, hogy a másik lépéseket is tesz a másik felé, vagy pont hogy a kapcsolatába öli az energiát.

2017. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a barátnőm, akinek a vőlegénye az én exem egyik legjobb barátja.


Eléggé nyilvánvaló volt, hogy odavan a csajért, mert amit ő mondott, az szentírás, az csak úgy lehet, "M. így, M. úgy..."

Fél év után meguntam, hogy M. az istennő, én meg a senki, és szakítottam vele.


M. közben rájött, hogy ő mégiscsak a párját szereti, azóta már lassan házasok, az exem meg két éve egyedül van, mert ő meg még mindig M. után ácsingózik.


Szívás, de én jól jártam, mert megtaláltam azt a férfit, aki mellett boldog és teljes vagyok, és akivel le szeretném élni a maradék 40-50 évemet.

2017. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem miért pontozott le valaki? Én csak elmeséltem a saját történetem. Válaszoltam a kérdező kérdésére... Na mindegy.
2017. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!