Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka szerintetek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka szerintetek, hogy a többség 30-as férfiak, akik haverok, ismerősök (olyan 60%) még nem házas, kapcsolatban is mindig mással vannak, se gyerek, semmi, pedig egész jól keresnek mind (220-350 között)?

Figyelt kérdés
Bérelnek lakást. Pesten ki van építve több olyan rendszer, mint Ny-Európában, hogy életed végégig bérelhetsz lakást, nem kell félned, ha fizetsz, hogy el kell onnan menned. 30-asok, kapcsolatból kapcsolatban ugranak, vagy évekig egyedül vannak, tök jól elvannak. Ez az új trend? És mondom, ez több száz ismerős férfi. Én vidéki vagyok, szintén egyedül, de vágyok családra. Teszek is érte. Majd egyszer összejön.
2017. okt. 22. 11:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Édesanyám párja, 62 éves. Már eléggé látszik rajta a kor. Abszolút nem gazdag, van két lakása, de régebbről, átlagosan keres most. De évekig (52-55 évesen)társkeresőn volt. azt mondta, hogy amennyi elkeseredett 35-40 feletti nő van, akinek jó az 50 körüli férfi is, az iszonyatosan sok szám. Már olyankor a pénz sem érdekli őket, sőt sok 40 es nő mondta, hogy költözzön hozzá, nagy ház maradt rá az előző férjéről, szinte ne is dolgozzon, csak legyen vele. Egy 30 körüli nő már érzi a dolgot, 35 körül már nagyon. 38-40 körül pedig ha magányos, akkor elkeseredetté válik a legtöbb és szinte bármilyen férfi jó, aki dolgozik, normális és 10-15 évvel idősebb max.
2017. okt. 22. 12:33
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is tapasztalom, hogy még egy 30 körüli nő langyos víz, ár akarja a dolog, de még bízik a 10-20%-ában, hogy jobb pasit kifog, addig 35 felett szinte láncolnának magukhoz engem, mint fiatalabb férfit. Pedig 200 at sem keresek meg, hanem akörül.
2017. okt. 22. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Kivételek vannak. Én viszont többségében ezt tapasztalom. Rengeteg pasi agglegény marad ezért azért.
2017. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert a mai jogrendszerben és bírói gyakorlat mellett azt kockáztatják egy elfuserált kapcsolattal, hogy mehetnek az utcára koldulni. Nem vágyok mindenáron gyerekre, a "társadalmi nyomást" meg leszarom. Majd ha találok olyan nőt, akiben képes vagyok ennyire megbízni, akkor lehet szó házasságról meg gyerekről. Addig is élvezem az életet, meg építem a különvagyont.
2017. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Biztosan vannak normális nők is. Sőt tuti. De én kb 8 kapcsolaton vagyok túl 33 évesen. Egyik szűzies volt, papnő. Házasságig nincs szex. Másik hisztis, 3. magához akart láncolni, sok meg kihasznált. Volt olyan is, amelyik mellettem az exét szerette és vele kibeszélt engem. Másokkal meg ne volt meg az igazi kémia. Aki nekem tetszett, annak én nem igazán, csak jó voltam neki futó kalandra, vagy pár hónapig, még nem talált jobbat. Akinek meg én voltam jó, afelé semmit nem tudtam érzeni, nem tudtam rá igazi nőként tekinteni. Nehéz téma. Bennem is sok hiba van, de tudok és szeretek is alkalmazkodni. Viszont ahogy láttam erre a legt9bb nő aki nekem tetszett, képtelen. Az legyen amit ő akar és kész. Maradjunk annyiban, hogy mindkét fél hibás sok tekintetben.
2017. okt. 22. 13:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki vágyik ezekre.

Azt se felejtsd el h a többség 30 után már elvált.

Szerintem pont ez nem hiányzik nekik.

2017. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, nyolc nő alapján nyugodtan általánosíts az egész női nemre :-)

Sokan élnek házasságban mert ez a megfelelő a számukra, sokan meg nem, mert nekik meg ez.

Nekem nem gond, csak előre tisztázni kell, mit várhatunk el a kapcsolattól és egymástól. Negyven elmúltam és nem vagyok kétségbe esve. Ha lesz valaki jó, ha nem, nem.

N 40

2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!