Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért haragszanak a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszanak a nők az olyan férfiakra, akik nem askarnak felnőni, mindig gyerek akar maradni és nem akar családot, kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Többször éreztem nők ismerősök, kolléganők támadását, hogy nőjek mér fel és milyen dolog 33 évesen nagy gyereknek lenni. Mi közük hozzá? Miért zavarja ez a felfogás, viselkedés a nőket?
2017. okt. 9. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haragszom, pont nem érdekel, azt csinál mindenki az életével, amit akar.
2017. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz az ilyen "gyerek akarok lenni" felfogású nőket is szidják, mint a bokrot. Nők, férfiak egyaránt. Főleg, ha nőként nem akarsz gyereket.

Na akkor te vagy a Sátán, meddő femináci. :)

Amúgy meg próbáld meg elkerülni az ilyen társalgásokat, ne fuss felesleges köröket.

2017. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem askarnak felnőni, mindig gyerek akar maradni és nem akar családot, kapcsolatot"


Mi az összefüggés? Mit jelent az h gyerek akar maradni?

2017. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Más dolog az, hogy valaki gyerekes, és nem bír gondoskodni magáról, infantilis stb, meg más az, hogy valaki nem akar családot. Az első felnőttkorban gáz, a második nem.
2017. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem haragszom rájuk, csak engem kerüljenek el messzire. Főleg ha érthetően fogalmazni sem tudnak.
2017. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert irritáló és gáz minden amit mondanak, mintha egy 10 évessel beszélgetnél. Itt nem az a baj, hogy nem akar gyereket vagy kapcsolatot, hanem az felfogás, gondolkodás meg viselkedés ami az ilyen embereknek van.
2017. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy nő vagyok, de nem haragszom rájuk, és az ugyanilyen felfogású nőkre sem. Nem rövidítenek meg vele senkit.

Az már más, amikor valaki nem alkalmas rá és úgy alapít családot. Azzal már lehet károkat okozni.

2017. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl sok az ilyen. Mikor a sokadik randid azzal végződik, hogy milyen cuki vagy, milyen okos vagy, aranyos, jó nő, és jól kijövünk, ennek ellenére légyszi csak járjunk össze, vagy gyere át legalább ma este, mert én nem akarok kapcsolatot... Akkor egy idő után kinyílik a bicska a zsebemben.


Némileg a frusztráció beszél belőlem, ezt elismerem. De egyszerűen undorodom attól, hogy aki nekem egy picit is tetszik (és nem olyan férfiakról beszélek, akik legalább 10/8-asak), az egy ilyen nyomorék. Nem vagyok kapcsolatfüggő, de évek teltek már el egyedül és igenis jólesne egy társ, aki nem csak szerelmem, hanem tényleg lelkitársam, barátom, és egy klassz kapcsolatot ki tudnánk alakítani, egymás fejlődését segíteni, egymással jól érezni magunk... És hiányzik az elsősorban érzelmi biztonság, az, hogy tudjak tervezni valaki mellett, és ne a szeretője meg a szexbabája legyek, hanem el tudjam képzelni akár a közös jövőt is. Nem tudok egy ilyen férfivel mit kezdeni és zavar, hogy nem kellek neki másképp, csak mint punci. Holott nem tartom magam olyannak, aki mellett ne lehetne valaki boldog, vagy aki annyira unalmas, szerethetetlen, kibírhatatlan lenne. Inkább csak elkeserítő, hogy valaki teljesen rendben van, és tetszik is neked, és igazából te is tetszel neki, csak (bocs) egy lelki nyomorék, elköteleződni nem képes szar, aki pár évvel vagy hónappal később jellemzően egy ótvar nagy kuurva mellett köteleződik el és hordozza a tenyerén, majd mikor erre rájön, mutogatja ékes példaként, hogy miért nem éri meg velünk bármi mást kezdeni. :)

2017. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy ezzel meg is oldódott a férfitöbbletes fäszságotok. A férfiak elég nagy hányada nem akar kapcsolatot és semmi komolyat. Ezzel pedig azt hiszem, ki is egyenlítődtünk, ha nem inkább az van, hogy belőletek van hiány, akikkel lehet bármit kezdeni a kúráson kívül, mert esetleg ad mást is magából.
2017. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!