Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem értem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem azokat a magányos férfiakat, akik azért maradnak egyedül mert túl nagyok az igényeik, és elvárják hogy fiatal húszas szép lányok az ölükbe hulljanak?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam, hogy előnytelenebb külsejű férfiak panaszkodnak arról, hogy egyedül vannak mert nem tudnak barátnőt szerezni maguknak. Az ő külsejük nem valami vonzó, de elvárják a partnerüktől hogy bomba csajok legyenek. Ez csak szerintem értelmetlen

2017. okt. 22. 12:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ, milyen korosztályról beszélsz.
2017. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
26%
Már elnézést, de egyáltalán nem nagyok az igényeim, és nem várom el, hogy az ölembe hulljanak a húszas lányok, de én sem értem magamat. :)
2017. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
Ha sok helyen láttál ilyet, bizonyára tudsz mutatni néhány példát. Ha nem tudsz, akkor te vagy a mai provokátor.
2017. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Én értem őket. Szerintem is sokkal jobb egyedül, mint valakivel, aki tök semleges számodra.
2017. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
61%
Én is értem őket, egyedüllétnek is megvan a maga szépsége, amit én sem áldozok fel egy trampliért, akihez nem is vonzódok. Vagy szép és csinos barátnő kell, vagy teljesen szabad élet. Nem adom fel a szabadságom csak szép és fiatal csajért.
2017. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Például egy unokatestvérem, aki a tegnapi családi összejövetelen erről panaszkodott. Pár hallgatótársam az egyetemen is hasonló hozzáállásal beszélt erről.
2017. okt. 22. 12:11
 7/43 anonim ***** válasza:
50%

Nem nagyok az igenyek, de valami kell ami megfog a masikban. Enelkul nem fogok osszejonni valakivel, csak azert h ne legyek egyedul.

25f

2017. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Ha az ilyen férfiak elfogadják az egyedüllétet, az érthető. De én ezekben az esetekben arról beszelek, hogy panaszkodnak, és elégedetlenkednek. Mikor nekik vannak olyan igényeik, amik egyszerűen nem reálisak a személyükhez viszonyítva.
2017. okt. 22. 12:14
 9/43 anonim ***** válasza:
62%
Nők közül is sokan így járnak, nemtől független, az elvárások szintje és a nyújtott dolgok közti aránytalanság.
2017. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

#9. Ez igaz!

De a kérdés esetben most a férfiakra vonatkozott.

2017. okt. 22. 12:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!