Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz fiatal nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz fiatal nőként egyedül járnom az éjszakát?

Figyelt kérdés

A barátom most szakított velem 7 év után... Ráadásul el is kellett költöznöm, itt vagyok a semmi közepén, munkám sincs, és naphosszat anyámat hallgatom, hogy úgy sajnálja, mert milyen szépek voltunk együtt...


Az a baj, hogy nem tudok kivel elmenni sehova, nincs mellettem senki és megöl ez az érzés. Exemet bezzeg munkahelyen is körülveszi vagy 20 nő, és otthon is bármikor leléphet a haverokkal, mert a városban lakik, neki biztos mindenki azt mondja, hogy csajozzon csak be, engem meg tojjon le... Kínomban már nincs jobb ötletem, arra gondoltam akkor nekivágok egyedül az éjszakának és kibulizom én is magam, max viszek gázsprayt... Vagy ez nagyon gáz lenne?


2016. szept. 12. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ismerkedj csak nyugodtan.
2016. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszélytelen. Melyik országrészben vagy?
2016. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jász-Nagykun-Szolnok
2016. szept. 12. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Inkább próbáld összeszedni magad. Szépítkezz, keress új hobbit. :)

Utána ismerkedj, Veled egyneműekkel is.

2016. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szolnok város azért nem a legbiztonságosabb.
2016. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de szerintem király egyedül bulizni. Nem tudom egy nőnek milyen lehet.
2016. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha én egyedül járom az éjszakát az nem bulizást jelent.
2016. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem pasizni akarok, inkább csak az hogy emberek között legyek, mg én is meg akarok feledkezni a világról, mint amikor az exem ment leinni magát...
2016. szept. 12. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem pasizni akarsz, akkor valamelyik ismerősödet magaddal vihetnéd a biztonság szempontjából.
2016. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, csak én fiú vagyok, és 5,5 év után dobott a barátnőm. Kb senkim nem maradt, neki meg udvarolnak a pasik, meg ott vannak a barátnői. Én elkezdtem sportolni, dolgozom, sorozatot nézek. Néha felnézek társkeresőre, de nem siettetem a dolgot annyira. Egyedül bulizni nem megoldás, keress munkát inkább :)

Ha pesti lennél, akár segíthetnék is bármiben, hiszen sorstársak vagyunk.

2016. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!