Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi jó modorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi jó modorú, legalább átlagos arcú, vannak céljai, akkor könnyen lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 18:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nincs fajtám! Nem te fogod eldönteni, hogy számomra ki az unalmas. A rossz tapasztalataid miatti feszkót ne rajtam vezesd le.
2017. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs bennem semmi feszko, csak óva intem a kérdezőt.
2017. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sosem értem meg az ilyen kérdéseket, bárkinek lehet egy barátnője, aki tesz érte, eleget ismerkedik ehhez (viszont nem lehet bárkit megszerezni, akit csak meglátsz).

Láttam én már ronda vagy tök unalmas, céltalan embereket is kapcsolatban, jól megvoltak egymással.

2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem személyeskedés, csak én még nem láttam ronda férfit nővel.
2017. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A jó modor az sikeres ismerkedés halála.
2017. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én láttam. Csak ennyit mondok, nem is kell ezen vitatkozni, hogy ki mikor-mit látott. Te nem láttál, megértelek.
2017. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak most látom, hogy egy korábbi hozzászólásom. Netán az egyik hiper öntudatos hölgynek nem tetszett az igazság és jelentette?
2017. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!