Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem szokatlan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem szokatlan, hogy egy jóképű férfi egy átlagos lányt akar?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik elhinni, hogy a férfi engem szemelt ki. Vékony vagyok, kis mellű, átlagos megjelenésű lány. Már lassan 4 hónapja együtt vagyunk, mégsem értem a dolgokat.


Elmondta mi tetszett meg neki bennem, de én ezeket nem tartom nyomós indoknak.

Megfogtam a mosolyommal és azzal, ahogy ránéztem, ahányszor csak megláttam...


Egy jóképű férfi miért választ átlagos lányt, mikor megkaphatna százszor szebb és csinosabb nőt is?


2017. okt. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy az előző kismellű siránkozó is? Nem unod? A mai szépségideál a vékony, csomó pasi meg a pici cicire izgul. Ha egotuningnak írtad ezt ki, egyszer elég volt. Vagy csak szimplán sötét vagy.
2017. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert téged talál szépnek és értékesnek.
2017. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es, nem én írtam ki az előző kis melles kérdést.
2017. okt. 16. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet szerinted tök jóképű, de másnak csak átlagos és lehet te tök szép vagy, de magadat átlagosnak látod. Ne foglalkozz ennyire a külsőségekkel...
2017. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Súlyos önibzalomhiányban szenvedsz! Változtass ezen, különben a felesleges kétségeiddel el fogod magad mellől üldözni!


Fogadd el, számára tökéletes vagy! Ennyi.

2017. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem például pont az átlagos lányok a te jellemzőiddel az ideálok.

Hidd el nagyon nagyon sokan pályáznak rád és a hozzád hasonló "átlagos" lányokra.


És akkor még a kisugárzásod belső tulajdonságaid plusz rátehetnek.

2017. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Banyek vannak sokkal fontosabb dolgok a külsőnél is. Örülj, hogy a barátod nem felszínes. Másfelől mindenkinek más az ideális, és a barátod biztosan nem tart téged átlagosnak.
2017. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szokatlan, mint ahogy az sem, hogy az átlagos nő az önbizalomhiányával kinyírja az egyébként szupernek induló kapcsolatát.
2017. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

A párom mikor osszejottunk annyit mondott azert mert látja a szememben amit masnal nem

6 eve vagyunk egyutt

2017. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4 hónap... kicsit le vagy lassulva
2017. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!