Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik sűrűn bújják ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sűrűn bújják ezt a kategóriát: ti nem érzitek egy idő után, hogy egy kicsit "agymosottak" lettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy elhiszitek, amiket ide leírnak és mintha másképp is állnátok az élethez ezután. Pl.:


- ha nem vagy jóképű, magas és gazdag, szinte nulla az esélyed, hogy nőd legyen

- a nőket mindig bizonytalanságban kell tartani, különben rád unnak és lelépnek

- romantikával manapság nem lehet menni semmire a nőknél

- a túlsúlyos férfiak nyugodtan mehetnek prostihoz(ha egyáltalán elvállalják őket), egyébként meg fogadják el, hogy számukra a nő egy idegen életforma és a közelükbe se menjenek

- nőként 25 éves kor felett már vénasszony vagy és lassacskán már végrendelkezhetsz

- ha egy kicsit is határozatlan vagy, egyetlen "ööö" kicsúszik a szádon, a párodnak azonnal búcsút inthetsz


És még lehetne sorolni. Ezeket a frázisokat annyiszor lehet itt olvasni, hogy egy idő után hajlamos vagy elhinni, hogy ez a valóság. Nyilván nem véletlen, hogy ezeket a dolgokat ennyien leírják és biztos van is mögöttük valami realitás.


Ti nem éreztek így néha? Nem szokott titeket elbizonytalanítani néha az, amiket itt olvastok? Nem szokott meginogni a hitetek az emberekben, a párkapcsolatokban és úgy en bloc a világban?


Most lehet azzal jönni, hogy nem szabad komolyan venni ezt a kategóriát, vicc az egész. De ha nem veszem komolyan, akkor is annyi egybecsengést olvasok, hogy ez akkor is elbizonytalanít, ha poénosan próbálom venni a dolgokat. Mit gondoltok, mennyire áll összefüggésben ez a kategória a való élettel? Ti, akik már régóta itt vagytok: nem éreztek hozzám hasonlóan némi "agymosottságot"?



2017. okt. 22. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ℙħᗗη┼⍉m
2017. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
volt egy nyaram, amikor kicsit depressziós voltam, nem sokat csináltam, csak itt olvasgattam. na, az durva volt. felüdítő volt utána emberek közé menni, és tapasztalni, hogy az itteni dolgok nem igazak.
2017. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem.:) Vagy amit "elhiszek",annak utána is nézek a valóságban,és meggyőződök róla,hogy igaz vagy hamis.
2017. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem érzem. Nagyrészt azért jövök fel hogy ha valaki kiírt egy értelmesebb kérdést arra tudjak válaszolni,hozzá tudjak szólni a témához , de sajnos ebből egyre kevesebb van. A legtöbb kérdés olyan,hogy mikor elolvasom nézek egy nagyot vagy nevetek egyet,de egyáltalán nem tudom komolyan venni ,ezáltal nem is tudok véleményt formálni.

Szerintem csak azokra van egy bizonyos kérdés és válasz ilyen hatással , akiknek az önértékelésével vannak problémái vagy esetleg bizonytalan az adott dologgal kapcsolatban.

2017. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a 95%-át nem hiszem/ignorálom, de néha azért ha rossz passzban vagyok, rá tud tenni a negatív hangulatomra egy jó lapáttal. Szóval itt az ideje, hogy lelépjek :)
2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, az oldal megismerése előtt is hasonlóan negatív voltam.
2017. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én a kérdésekre szoktam válaszolni azt pá
2017. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem , attól hogy itt olvasgatok még megmarad a normális ítélő képességem.

Csak néha szomorúsággal tölt el hogy mennyi retardált ember van , és hogy majdnem mindenki csak a másikat tudja okolni(férfi-női egymás szidalmazása), provokálni(troll kérdések) és mások reakcióján élvezkedni, stb sorolhatnám.

Nekem személy szerint úgy áll a dolog hogy lassan törlöm a regisztrációmat, mert egyre jobban kiábrándulok az emberekből az itt olvasottak miatt, pedig tudom a való életben nem ilyen elszomorító a helyzet.

2017. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!