Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a Google képkeresőjében a "couple" (angolul szerelmes pár a gyengébbek kedvéért) szót beírva egy olyan kép sem jelenik meg, amelyen a pasi alacsony lenne?

Figyelt kérdés

De most komolyan, próbáljátok ki! Látni fogjátok, hogy mindegyik képen legalább 180 magas pasi szerepel a barátnőjével készült idilli/romantikus képen.

Íme:

[link]

Ha a nőknek állítólag nem olyan fontos a pasi magassága (csak legyen tőlük picit magasabb), akkor mi az oka annak, hogy egyetlen olyan kép sincs, amin a pasi ne lenne a klasszikus értelemben idealizált magas. Ha egy képet is találtok, amelyen látható 175-nél alacsonyabb férfi, akkor jár az illetőnek a virtuális kalapemelés. Erre válaszoljatok légyszíves. Nemet és kort is kérek, köszi.



2017. okt. 22. 22:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#12: Egy teljesen valós problémával kapcsolatban tettem fel egy nagyon korrekt kérdést. Arra szerettem volna választ kapni, hogy mi az oka annak, hogy még ebben a nagy polkorrekt 21.században is szégyellnivaló, ha egy pasi nem magasabb egy fejjel egy csajnál és nem éri el a lélektani 180 centimétert.
2017. okt. 22. 23:00
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Ahj anyám :DDD Ezzel az erővel kiírhattad volna arról is a kérdést, hogy a couple keresőszóra kiadott képeken miért hosszú minden nőnek a haja? Ebben a nagy polkorrekt 21.században is szégyellnivaló, ha egy nőnek nincs hosszú haja, nem éri el a lélektani minimum vállig érő méretet :""D

Vagy pl. egyik képen se szerepeltek feketék, az is zavarhatna. Nem csak a fehér emberek lehetnek boldogok együtt :D

2017. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Először is, honnan tudod, hogy némelyik képen nem alacsony a pasi és mellette egy még kisebb csaj van?

Másodszor, azt még talán megérteném ha egy tényleg alacsony pasi lenne ezen kiakadva, de ha jól láttam te 170 körül vagy ami szerintem egyáltalán nem alacsony, sőt szerintem a 170-175 a leg idálisabb férfi magasság.

Szóval lehet, hogy igazad van és a képeken magas pasikat látni, ami nem meglepő hiszen a fotósok/reklámosok mindíg a tökéleteset akarják mutatni, de lásd az én példámat is, hogy nem mindenkinek ugyanaz a "tökéletes". 22/L

2017. okt. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyobb probléma, hogy használod a gyengébbek kedvéért kifejezést. Hogy jössz te ahhoz, hogy előre kioktass másokat?
2017. okt. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezek beállított képek. Egy adott sémát követnek, amibe magas pasi és hosszú (sőt az első 50 képnél barna hajú) nő szerepel. De ez, hol fedi le az igazságot?

Egyébként a testvérem is alacsony srác (170cm) és volt már barátnője. Az én barátom is csak 175cm körül van. Nem lehet általánosítani..

2017. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 most válasza:
81%

Itt talalsz bőven!!!


[link]


Amugy szerintem az sokkal gázosabb ha nagyon magas egy pasi es a nő alacsony! Mivel a nő igy eltörpül és a pasit nézik meg! Nem a nő tündököl a pasi mellett!!!

2017. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

ez a harmadik kép:


[link]


Ezen a férfi kb 170 cm

2017. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#12: "Vagy pl. egyik képen se szerepeltek feketék, az is zavarhatna. Nem csak a fehér emberek lehetnek boldogok együtt :D"


Háhá, és tényleg! Jó, hogy írod. :D Azért ez is megérne egy misét.


#16: Jason Statham mondjuk 176-178 centi és ez amúgy is Hollywood nem a való élet. A kommenteddel viszont tökéletesen egyetértek!


#17: No offense, de ezt mi alapján gondolod? Azért kérdezem, mert egy 170-es pasinak nagyon nem ilyenek az arányai, pl. nekem sem (végtagok, fej mérete) és szerintem inkább a csaj egy nagyon vékony, de filigrán alkatú magas modell.

2017. okt. 23. 12:25
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Akkor a gyengébbek kedvéért leírnám,hogy aki efféle képek alapján gyárt téves elméleteket,az két lábon járó kisebbségi komplexus.Ha valaki,hát a Kérdező biztosan tudja,mit jelent ez... ;-)
2017. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!