Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy az idősek mindig dicsérnek, akkor is, ha a korosztályodból a kutyának se tetszel?

Figyelt kérdés
Nőkre és férfiakra is igaz. Csomóan mondják, hogy de jól nézek ki, de csak ilyen 60 körüli, szüleim barátai meg szomszédnéni/bácsi típusok. Az egyik barátnőm is mondta, hogy idős bácsi mindig kérdezgeti, hogyhogy nincs még barátja, és hasonlók, de a korabeli pasik kövérnek tartják. Én is sokszor éltem át hasonlót, és sok ismerősöm. Ennek mi lehet az oka?
2017. okt. 23. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem akarnak megbántani vagy otthon maradt a szemüvegük.
2017. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert önmagában a fiatalság-egészség szépséget is jelent egy korosabb vagy idős embernek.Ő már látja, tudja milyen veszteségek érik az idő haladtával a testet/lelket.


Még minden új és feszes, mindene a helyén van egy fiatal embernek. Ahogy telnek az évek, az ember rádöbben, hogy milyen szép is volt fiatalon és nem is tudott róla.

2017. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha jól sejtem, lány vagy, akkor pedig nem igaz, hogy a kutyának se tetszel. Legfeljebb nem azoknak tetszel, akik neked tetszenek.
2017. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalság szépség!

Én 30 vagyok, tehát annyira nem öreg, de amikor 20 voltam, magam sem tartottam szépnek, meg a kortársaim nagy részét sem. Most így 30 évesen visszanéztem azokat a fényképeket, amiken 20 voltam, és sokkal jobban néztem ki akkor, mint amilyenre én emlékszem, amilyennek megítéltem magamat a tükörbe nézve. A mai 20 évesek is szinte kivétel nélkül egytől-egyig szépek nekem, mert ők még nincsenek még tele ránccal, megereszkedő bőrrel és már őszülő hajjal mint én és a kortársaim. :) Gyanítom 40 évesen majd a 30 éveseket is szebbnek fogom látni, mint amilyennek most látom magunkat.... :)

2017. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30 évesen úgy csinálsz, mintha öreg lennél.
2017. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Most vagyok 23, 30 évtől felfelé a nőktől (de inkább 60-tól felfelé) megkapom a szokásos, "jóképű fiatalember" meg "szépszál legény" kifejezést vagy szemtől szemben, vagy a hátam mögött, de ha korom beliek lennének, ugyanúgy lexarnának, ahogy vagyok :D

Ez most vagy illem, vagy nem tudom, hogy midnenképpen kell valami pozitívat reagálniuk.

2017. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi tétje annak, amit mondanak.


30 évesen én is mondhatom 15-20 éves kisfiúkra, hogy aranyosak, pont mivel nem látom őket szexuálisan.

2017. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy 20 évest azért bőven láthatsz annak.
2017. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fura, én 30 körüli férfiként pont a 20 éves kori képeimen szörnyülködöm, szerencsére azóta pozitívabb irányba változtam. :D
2017. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!