Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal,23 éves egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,23 éves egyetemista lányként velem van a baj hogy így látom a helyzetet? Tudom vannak kivételek, de sajnos nagyon ritkán találkozom velük.

Figyelt kérdés

A korombeli lányok egy nagy része annyira éretlen hogy számomra az felfoghatatlan. Nem magamat akarom fényezni, én sem vagyok tökéletes, de vannak céljaim, és azért viszonylag normális vagyok. A lányok többsége (egyetemen!) egyfolytában pletykálnak, kibeszélik egymást a hátuk mögött, folyamatosan buliznak és idegen fiúkkal kavarnak vagy d....ugnak utána meg sírnak hogy miért szórakozik velük a srác és ezt a panaszáradatot hallgatom hónapokig..... tanulni épp annyit tanulnak amennyit kell de azért is nyavalyognak egyfolytában, nem igazán céltudatosak, a komolyság is hiányzik belőlük.


Fiatalok vagyunk, most kell szórakozni tudom. Én is csinálom, de mellette nem csinálok hülyét magamból h olyannal kavarok akiről tudom hogy a fél egyetemen végig ment és csak egy ürítésre kellek neki.... illetve nem beszélek ki másokat a hátuk mögött csak ha nagyon nyomós okom van rá, az h a barátaimat kibeszéljem az meg végképp tabu nálam.

Komoly témákról meg szinte nem is lehet velük beszélgetni, elmélkedni....


Nektek mi a véleményetek? Kicsit kívülállónak érzem magam közöttük, és nem tudom h velem van-e a baj, vagy más is ezt tapasztalja



2017. okt. 24. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy egyedul ezzel. Bosszanto mert neked masak az ertekrendjeid. probalj felsobb evesek tarsasagaba vegyulni. Vegyel reszt orakon kivuli egyetemi programokban ill. jo ha van egy hobbid ahol mar idosebb korosztaly is jelen van. Ha szerzel baratokat nem nagyon fog zavarni hogy egyesek milyenek mert nem veluk leszel elfoglalva
2017. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Ez egyértelmű.
2017. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Miss Tökély fényezi magát.
2017. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Tedd a szívedre a kezed és úgy mondd, h te még sosem beszéltél ki senkit se :) Nincs olyan, h "nyomós okom van, h kibeszéljek valakit". Ha nyomós az ok, akkor meg is mondhatod neki a szemébe is, h mi a gondod vele. Ennyi. Ne légy már ennyire áll szent.


Nekem az egyetem alatt volt olyan barátnőm, aki szorgalmas volt, okos, céltudatos, vörös diplomával végezte el a sulit, közben pasizott, bulizott és hülyéskedett. Akkor ő valami UFO? :D Attól mert te zárkózott vagy és nem tudod elengedni magad, attól még nem más csajok az idióták... :)

2017. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Te így látod, neked ez az értékrended. Mondjuk, voltak diplomás barátnőim. Mesélgették, mik mentek az egyetemi évek alatt. Annyi mindent meséltek, nekem már hányingerem van minden diplomás nőtől:) Max ürítésre valók számomra.
2017. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akik itt kóstolgatnak: leírtam hogy én sem vagyok egy született szent. Igen, néha én is mondok véleményt arról és azokról ami nem tetszik, de nagyon megválogatom h kinek, és mennyiszer. Ha történi valami vagy nem tetszik megjegyzem és ennyi. Tovább lépek. De ezek..... hetekig lehet hallgatni hogy melyik csaj mennyire hülye p.....csa, utána meg együtt mennek bulizni meg vásárolgatni....
2017. okt. 24. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem az éretlen a jó kifejezés, hanem a sekélyes, de egyébként igazad van, én is ezt látom, sajnos nem is sikerült senkivel összebarátkoznom egyetemen :(

23/L

2017. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös:attól még,hogy csak olyan diplomások nőkbe botlottál,aki össze-vissza iszik, meg kefél, nem mindegyik olyan.Ahogy az se igaz,hogy akinek nincs diplomája,az csakis egy tuskó lehet.

Kérdező, ugyanilyen vagyok mint te, mindig is kívülálló voltam.

2017. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy általánosan a nőkre jellemző, és nem specifikusan az egyetemistákra. Komolyabb szakokon az ilyesmi kicsit kevésbé van jelen, nem tudom hova jársz.
2017. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás és menedzsment szakra járok.... de van órám kereskedelem marketingesekkel, turizmusos lányokkal is.
2017. okt. 24. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!