Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha valaki már elmúlt 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha valaki már elmúlt 35 és még szűz akkor menjen el szerintetek prostihoz vagy várjon még az igazira?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
#1: Prosti vagy?
2017. okt. 24. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Bár nem vagyok nő, de szerintem akkor már nincs mire várni. Nem veszíthetsz semmit, szerelem már úgysem fog jönni, ha ennyi idősen is szűz valaki, csak megalkuvásos kapcsolat. Viszont sokat nyerhetsz vele, mert feloldódhatnak benned bizonyos szorongások a szüzességeddel kapcsolatban.

Prostinak is ugyanaz van a lába között mint a nem-prosti nőknek. Prostival elveszteni a szüzességed, az olyan mintha büntetőből belőnél egy gólt, úgy hogy a kapus rosszfelé vetődik. Potya dolog, de mégis ugyanúgy gólnak számít mintha a félpályáról bombáztad volna be.

2017. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem tök mindegy, egyik esetben sem jönnék össze az illetővel, akkor se, ha szűz 35 évesen és akkor se, ha prostival vesztette el 35 évesen.
2017. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok xd Dehogy.. első ránézésre azt hittem 35 éves nőről van szó :D 20/F
2017. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Azonnal húzzál el lakásos lányhoz... komolyan nem értem mire vártál eddig.


Én is 25 év feletti korig húztam, csak akkor mentem el...de a sülyos lelki károk csak évek alatt jöttek helyre. Ma már meg sem mondanád rólam, hogy egy lúzer voltam. Sajnos elment a fiatalságom, az idióta morális kérdések és erkölcshuszárok lehúzása miatt.


Szexelni prostival lehet gyakorolni, első biciklizés. Aztán már megy magától. Összejön majd később egy értelmes lány is aki felfedezi az értékeidet... ha helyrejött az egód, van mögötted más érték is... kemény céljaid és eredményeid vannak amire büszke lehetsz... akkor majdnem mindegy hogy nézel ki, simán lesz barátnőd később. Persze ehhez nagyon sok lelki gátat fel kell őrölni. 35 évesen már inkább hegyeket kell megmozgatnod. A prosti csak az első kavics a hegy alján.

2017. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 és #5 vigyázz magadra mert mindjárt emberedre akadsz itt :D
2017. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már 18 évesen, de legkésőbb 20 évesen elmentem volna prostihoz.

Nem tudom hogy mire vártál eddig...

2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!